reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Darapuszkin najwazniejsze, że wszystko ok a dziecko jak każdy może mieć raz szybszy raz wolniejszy puls. Grunt, że sprawdzili i jest ok. Ja w poniedzielek ok 14.30 mam się pojawić na oddziale. Ciekawe czy będę przyjęcie czy nie? Mój lekarz ma wtedy dyżur on zdejmie pessar i zrobi usg, ale ktg to chyba już pielęgniarka zrobi 😂 Wynik z ktg zabierała do domu? Długo leżałaś podpięta?
 
reklama
@Darapuszkin najwazniejsze, że wszystko ok a dziecko jak każdy może mieć raz szybszy raz wolniejszy puls. Grunt, że sprawdzili i jest ok. Ja w poniedzielek ok 14.30 mam się pojawić na oddziale. Ciekawe czy będę przyjęcie czy nie? Mój lekarz ma wtedy dyżur on zdejmie pessar i zrobi usg, ale ktg to chyba już pielęgniarka zrobi 😂 Wynik z ktg zabierała do domu? Długo leżałaś podpięta?
Wynik zostal w szpitalu... w przychodni lezalam z 40 min, na ip chyba podobnie. Za tydzien zapisalam sie troche pozniej zeby sie najesc porzadnie, napic i dopiero podpinać.
 
@Ane20.02.20 przepływy idealne i drugie ktg "ksiazkowe" jak stwierdził lekarz. Kurde ale martwie sie bo czemu juz drugi raz z samego rana mała tak pędziła? Piereszy raz na wizycie u gin na usg wyszedł puls 170 a w szpitalu ok... mam nadzieje ze nie pusciliby mnie gdybu cokolwiek moglo byc nie tak
 
Ja też chcę o coś spytać. Martwię się że mam mały brzuch. Ok 30 czy 32tc miał obwód 100cm a teraz 108cm. Szkoda że mi tego usg nie zrobili. Jak dotykam brzucha to mi ręka pulsuje tak jak tętno synka. Tak dobrze go czuję. Wy też tak macie? Bo pewnie schizuję...
 
Ja też chcę o coś spytać. Martwię się że mam mały brzuch. Ok 30 czy 32tc miał obwód 100cm a teraz 108cm. Szkoda że mi tego usg nie zrobili. Jak dotykam brzucha to mi ręka pulsuje tak jak tętno synka. Tak dobrze go czuję. Wy też tak macie? Bo pewnie schizuję...
Tez tak mam :) a wielkoscia brzucha nie sugeruj sie. Podobno wcale nie jest to istotne.
 
@Ane20.02.20 Jutro zacznę 36+0, wczoraj były zajęcia z fizjoterapeutką i babeczka tak średnio się zna🤦‍♀️Jakbym miała z położną to zagadałabym. Teraz już jest lepiej, wyczekuję już poniedziałku, bo mam wizytę. Co do brzuszka to też nie mam za dużego, mimo, że przytyłam 18 kg to rozłożyło się po całym cięle😉 jak patrzę na brzuch to widzę, że pulsuję, ale pod ręką nic nie czuję.
 
Czy są tutaj jakieś fanki sukienek?[emoji16][emoji16][emoji16]
Mam kilka do sprzedania za niewielkie pieniążki i to takie, które idealnie nadadzą się do karmienia piersią [emoji4]
Zainteresowane kobietki zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
 
reklama
Dzisiaj to ja schizuje czy na pewno wszystko z dzieckiem ok pp tym wczorajszym ktg ale kurde mam nadzieje ze by mnie nie puscili gdyby cos bylo nie tak
 
Do góry