reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie jeszcze dziś stolarz montuje szafki w salonie to musiałam skitrać się w drugim pokoju, by nie słuchać tego hałasu. Jakiś dziś słaby nawet apetyt mam 😝
@middayjoy daj znać po wizycie.
Cookie dzieki :) wszystko ok, szacowana waga 3.6kg! Zobaczymy ile wyjdzie faktycznie :) glowka wysoko, szyjka zamknieta wiec czekam na wtorek na cc
U nas tez byl stolarz w tamtym tygodniu szafe u corki montowac 😁
 
reklama
Hej:) mial byc 9 marca..a teraz nie wiadomo( podejrzewam 21 luty)..jestem w 34+4od pon jestem w szpitalu z powodu rozchodzacej sie blizny na macicy po starych cc 18 i 13 lat temu...czekamy z lekarzami do 36 max 37 tydz.Wiec Wam tu potowarzysze:)
 
Hej:) mial byc 9 marca..a teraz nie wiadomo( podejrzewam 21 luty)..jestem w 34+4od pon jestem w szpitalu z powodu rozchodzacej sie blizny na macicy po starych cc 18 i 13 lat temu...czekamy z lekarzami do 36 max 37 tydz.Wiec Wam tu potowarzysze:)
Cześć i witaj w naszym gronie😊😊Nie zaciekawą masz tą końcówkę ciąży, będę mocno zaciskać kciuki, żebyś wytrzymała do tego 36/37 tygodnia
 
Hejcia! Na usg stwierdza się że się rozchodzi? Hmmm... u mnie dziwnie. Zachęcona Waszymi opowiastkami o pożyciu... jakoś stęskniłam się za mężem i to bardzo. Wiecie pękła mi po warga w czułym miejscu tam na dole. Patrzę a tam lekkie krwawienie a potem zaglądam a tu normalnie pęknięcie. Nie wiem co z tym zrobić? Chyba to niegroźne? Bo tak z zewnątrz? Zaczynam nie być taka pewna co do mojej blizny po cc skoro tak łatwo uszkodziłam się tam. Poradzcie.
 
@middayjoy
Cookie dzieki :) wszystko ok, szacowana waga 3.6kg! Zobaczymy ile wyjdzie faktycznie :) glowka wysoko, szyjka zamknieta wiec czekam na wtorek na cc
U nas tez byl stolarz w tamtym tygodniu szafe u corki montowac 😁
Za na waga 😊 To czekamy do wtorku.
U nas już póki co koniec meblowania. Wcześniej też nam robił szafę i zabudowę w pokoju u malutkiej 😉
@Ane20.02.20 może było za sucho i po prostu pękł naskórek, otarłaś bardziej. Jakby coś było z blizną to lekarz widziałby na usg. Tak mi się wydaje.
@Patrycja35 witaj 😊
 
@Ane20.02.20 a może zacielaś się podczas golenia i podczas tarcia ranka się pogłębiła. Ciężko powiedzieć co teraz w takim miejscu stosować, może octenisept na odkażenie i osuszenie ranki🤷‍♀️
@Patrycja35 Śliczne imię, to chyba teraz chłopaki w naszym gronię przeważają.
 
reklama
Do góry