reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Bardzo współczuję z powodu pierwszej ciąży😢😢 Teraz już 29 tydzień, także trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku. To moja pierwsza ciąża i nawet nie myślałam, że może wiązać się z tym taki stres, ale cóż musimy pozytywnie myśleć😊😊 i czerpać siły i radość z każdego ruchu naszego maleństwa.
 
reklama
Kojarzycie mnie jeszcze ? Ja czasem was czytam a mało czasu na udzielanie się. Jakoś teraz kończę 30 TC i wróciły mi wymioty któraś tak miała ?
 
Witam, ja dzisiaj mam kolejną wizytę u ginekologa. Pan doktor będzie próbował zrobić maleństwu sesje zdjęciową 3d. Ostatnio mały był wstydliwy i nie chciał się za bardzo pokazać😉😉 W którym tyg. udało się Wam uchwycić maleństwo na zdjęciu 3d?
 
Cześć, nie wykonywałam USG 3d. Mój lekarz posiada dokładny sprzęt, ale tylko 2d i na 3d musiałabym specjalnie zapisywać się gdzie indziej.
U mnie wizyta w piątek.
Może dziś uda Wam się dobrze go złapać 😁
Moja mała ostatnio nie chciała współpracować i twarzy wtulila w moje organy. Mogłam sobie kończyny i plecy pooglądać 😂
 
Już po badaniu, dzisiaj miałam to dokładne, celowane na wady, wszystko w porządku😊😊Dostałam 5 zdjęć małego, ale tylko na dwóch widać go dobrze. Czysty tatuś😉😉😉Teraz trzymam za Ciebie kciuki, żeby było wszystko OK😊😊
 
reklama
Do góry