reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@kiniusia1987 @Dzoana88 Pregnancy Calendar

Ta apka pokazuje bardzo fajnie w którym dniu, tygodniu, miesiącu jesteś [emoji846]
Mam ją i pokazuje tak [emoji16][emoji16][emoji16]
Screenshot_20190726-125423_Pregnancy.jpg
20190726_125352.jpg
 
reklama
13+0 To początek 14 czyli początek II trym ?? [emoji16][emoji16][emoji16]
Wiesz co bardzo to skomplikowane dlatego ze nie wiadomo na jaki tydzień patrzeć... czy bieżący czy ukończony.. dziewczyny fajne obrazki tu wstąpiły ale z drugiej trony ten 14 tydzień to 13+0 czy 14+0? Bo to mnie zastanawia :confused: ja mam flo i mam zaznaczone ze pokazuje mi tydzień ukończony (tak mi siostra doradziła, ze lekarze pytają o ukończony) Noi według tego pokazuje mi 13+1, a jeśli zmienię na bieżący to mam 14+1...I bądź tu mądrym...:D
 

Załączniki

  • F5A11C17-88CD-4D46-B7AE-EFAECB502AFE.png
    F5A11C17-88CD-4D46-B7AE-EFAECB502AFE.png
    50,9 KB · Wyświetleń: 61
Wiesz co bardzo to skomplikowane dlatego ze nie wiadomo na jaki tydzień patrzeć... czy bieżący czy ukończony.. dziewczyny fajne obrazki tu wstąpiły ale z drugiej trony ten 14 tydzień to 13+0 czy 14+0? Bo to mnie zastanawia :confused: ja mam flo i mam zaznaczone ze pokazuje mi tydzień ukończony (tak mi siostra doradziła, ze lekarze pytają o ukończony) Noi według tego pokazuje mi 13+1, a jeśli zmienię na bieżący to mam 14+1...I bądź tu mądrym...:D
Jak zapisywalam się na prenatalne i z obliczeń wyszło że to będzie 12+3 (jak dla mnie 13sty tydzien) zapytałam czy to nie za późno A doktorek powiedział że to nadal 12 tydzień jest więc ok
 
Tu gdzieś na stronie o usg dla potwierdzenia płci pisze że wykonują je po pełnych 14 tygodniach i w nawiasie jest "od 14+0". Czyli ja rozumiem to tak, że gdy masz 14+0 to już leci ci 15 tydz.
Idąc tym tropem jestem teraz 13+3, czyli mam 13 pełny tydz ukończony i leci mi teraz 14 tydz.
Ale nie wiem czy dobrze myślę (???) bo mojemu umyslowi ciężko to ogarnąć;)
 
@coco07 dotarł ! Słychać szumy bulgoty kurde ciężko ale myślę że znalazłam! Nie mam 100% pewności że to to Ale pierwszy raz używałam takiego sprzętu i słuchałam wogole pierwszy raz! Pierw bralam moje dla porownania A potem szukałam, po prawej stronie na dole brzucha było, no tak nie dowierzam Ale chyba to to [emoji28][emoji28][emoji14][emoji14][emoji16][emoji16] zobaczymy jutro i pojutrze jak sie Bedzie szukać i jak słychać, Ale już mi lżej na duszy A to najważniejsze!!
 
Tu gdzieś na stronie o usg dla potwierdzenia płci pisze że wykonują je po pełnych 14 tygodniach i w nawiasie jest "od 14+0". Czyli ja rozumiem to tak, że gdy masz 14+0 to już leci ci 15 tydz.
Idąc tym tropem jestem teraz 13+3, czyli mam 13 pełny tydz ukończony i leci mi teraz 14 tydz.
Ale nie wiem czy dobrze myślę (???) bo mojemu umyslowi ciężko to ogarnąć;)
Liczę podobnie jak ty, ale jak ktoś pyta to podaję pełne skończone tygodnie. Czyli na mam 10+1 to mówię, że jestem w ciąży 10 tygodni albo że jestem w 3 miesiącu [emoji6]
 
reklama
Liczę podobnie jak ty, ale jak ktoś pyta to podaję pełne skończone tygodnie. Czyli na mam 10+1 to mówię, że jestem w ciąży 10 tygodni albo że jestem w 3 miesiącu [emoji6]
Też podaję skończone tydzień, czyli teraz 13 :D chyba stąd się biorą te różnice kiedy zaczyna się drugi trymestr, że czasem piszą 13tc, a czasem 14.
 
Do góry