reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja wyciągnęłam mięso na spaghetti, a nie mam makaronu :D zrobię z kokardkami ;)
Wciągnęłam na kolację 4 pomidory, a mój oczywiście 5 naleśników z nutellą :-D Serio, nie wiem gdzie mu się to mieści.
U rodziców jak byłam, to tata usmażył młode ziemniaczki, no niebo w gębie, wprawdzie u mnie na chwilę było, ale warto:D

@Mamasita2019 data niezła, ja liczę, że mój berbeć w terminie wyjdzie, to też data się fajna trafi (20.02.20) :D
 
Płacze :D
Screenshot_20190716_202400.jpg
 
U mnie już ginekolodzy zgodnie ustalili, że termin mam na 07.02, ale że cesarkę to może się i w styczniu rozwiązać. Zobaczymy jakie lekarz będzie miał terminy, wolałabym u tego prowadzącego mieć, więc mam do wyboru poniedziałek, środę lub piątek, bo tak ma dyżury.
 
reklama
Hej!
Sorrki że dopiero teraz :) byłam na wizycie :) wszystko w porzątku :* ma 4,11cm i jest to 11tc :) bardzo ruchliwy był i machał rączkami :) w końcu było widać konkretnie całą dzidzie :)
Mam kolejne skierowanie na badania krwi :) tym razem musze sprawdzić dokładnie cukier z jakimś 2h sprawdzaniem :) bo powiedziała że mam troche za wysoki wynik glukozy.
20190716_214335.jpg
 
Do góry