reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Taki obiadek był [emoji39][emoji39][emoji28]
IMG_20190716_154043304.jpeg
 
reklama
Ja nie wymiotuję, ale mdłości i wzdęcia mnie męczą dość często. Brzucha wam nie pokaże bo wyglądam jak w 6 miesięcu ciąży [emoji85][emoji28] ostatnio jakiś starszy pan mnie zatrzymał pod ośrodkiem zdrowia. Pytał czy nie chce prawie nowego łóżeczka dla dziecka po wnuku bo widzi, że jestem w ciąży, a jemu tylko przeszkadza w piwnicy. A ja byłam wtedy w 7 tc [emoji23][emoji23]
 
Ja dzisiaj znowu mam "turbo" napęd. Jeszcze maski gazowej nie potrzeba, ale do wieczora daleko. A poza tym, głowa mnie boli cały dzień.
 
Hej,
Ale już macie super brzuszki. :) Aż z ciekawości zrobiłam sobie zdjęcie. Co prawda po obiedzie, ale chyba już coś widać! Jestem 9+6.
Muszę czekać aż do 7.08 na usg. Nie mam możliwości, żeby iść tutaj prywatnie i zajrzeć do środka, a mam wielką chęć. Dzisiaj trochę pobolewał mnie brzuch rano, ale trzymałam siku. Mam nadzieję, że to od tego.
Miłego dnia wszystkim
 

Załączniki

  • A57869E8-5368-4760-B90F-A69378F6F65F.jpeg
    A57869E8-5368-4760-B90F-A69378F6F65F.jpeg
    371,7 KB · Wyświetleń: 77
Witam lutowe mamy, jestem tu nowa, ale przeglądając forum widziałam, że pisaliście o rumieniu zakaźnym. Ja miałam termin na 20.02.2020, lecz niestety zarazilam się od dzieci rumieniem w pierwszych tyg. Ciąży, właśnie leżę w szpitalu, bo doszło do poronienia. Także choroba jest śmiertelna dla zarodka w 1 trymestrze. Życzę Wam powodzenia. Dajcie o siebie. Ja mam dwoje wspaniałych dzieciaczkow. Marzę o kolejnym, ale się boję. Pewnie też przez wiek - 35. Pozdrawiam.
 
Sodek jak ci wywali brzuchol nagle to będziesz miała :p heheh

Ja zaraz idę sobie na lifting rzęs... Zbierała się że 3miesiace. Aż wreszcie dziewczyny rzuciły promke i się akusilam :D
 
reklama
Do góry