reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Chce któraś ciążowych objawów trochę? Bo mi się już powoli ulewa. Ja pamiętam, że jakiś rok temu na poprzednim wątku pisałam, że mogę rzygać całą ciążę, ale same mdłości bez rzygania nie wiem czy nie gorsze. Mdli mnie od trzech dni, po wszystkim łącznie z wodą.
 
Ja tez 8h zaczynam o 14. U mnie pogoda w kratke 15stopni, czasem troche popada.
To zmienia postać rzeczy :)
Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki bety. Dzisiaj powinnam mieć 3 dzień okresu. Czy jest ok? Nie za mała? Według aplikacji FLO podaje mi 5ty tydzień, a według bety 4 i weź bądź mądry [emoji16]
W sobotę idę jeszcze na pobranie i wyniki będą w poniedziałek.
IMG_3631.JPG
 
To zmienia postać rzeczy :)
Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki bety. Dzisiaj powinnam mieć 3 dzień okresu. Czy jest ok? Nie za mała? Według aplikacji FLO podaje mi 5ty tydzień, a według bety 4 i weź bądź mądry [emoji16]
W sobotę idę jeszcze na pobranie i wyniki będą w poniedziałek.
Zobacz załącznik 985718
Moim zdaniem jest idealnie :)
 
Chce któraś ciążowych objawów trochę? Bo mi się już powoli ulewa. Ja pamiętam, że jakiś rok temu na poprzednim wątku pisałam, że mogę rzygać całą ciążę, ale same mdłości bez rzygania nie wiem czy nie gorsze. Mdli mnie od trzech dni, po wszystkim łącznie z wodą.
U mnie dziś tak samo..
Już mam dość
 
reklama
To zmienia postać rzeczy :)
Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki bety. Dzisiaj powinnam mieć 3 dzień okresu. Czy jest ok? Nie za mała? Według aplikacji FLO podaje mi 5ty tydzień, a według bety 4 i weź bądź mądry [emoji16]
W sobotę idę jeszcze na pobranie i wyniki będą w poniedziałek.
Zobacz załącznik 985718
Na wynikach masz zawsze tygodnie od zapłodnienia, przez pierwsze dwa tygodnie nie mamy przecież bety:) więc jak najbardziej ok.
 
Do góry