reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny ☺️ Ja również trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty i czekam na same pozytywne wieści ✊✊☺️
 
reklama
Hej dziewczyny :) zycze wszystkim udanych wizyt i przyniescie same dobre wiesci :) mnie dzisiaj tak mdli od rana ze niewiem jak w pracy wytrzymam. I to do 22 ehh no nic ide sie szykowac. Milego dnia wam zycze.
 
@Jotka_Szczotka trzymam kciuki, pochwal się. :) Też jestem bezobjawowa, totalne nic. Zero mdłości, nawet brzuch przestał boleć.

Dzisiaj zrobiłam w przychodni uwaga... test sikany, żeby potwierdzić ciążę. Byłam w szoku, ciemnogród. Czekam na rozmowę z położną i dopiero wtedy umówią mnie na pierwsze prenatalne i usg. Zazdroszczę, że tak wcześnie możecie zrobić usg. :) Tłumaczę sobie, że mogę tylko brać kwas foliowy i nic więcej nie można zrobić. Samo musi urosnąć.
 
Ja również dziewczyny trzymam za was kciuki. Czekamy na same pozytywne informacje [emoji7] Ja cieszyłam się że nie mam żadnych nieprzyjemnych objawów, a tu dzisiaj nie mogę sobie poradzić z mdłościami i wymiotami... A tu do 20 w pracy... Może ta pogoda tak na nas działa... Trzymajcie się dziewczyny [emoji8]
 
Hej dziewczyny [emoji4] zycze wszystkim udanych wizyt i przyniescie same dobre wiesci [emoji4] mnie dzisiaj tak mdli od rana ze niewiem jak w pracy wytrzymam. I to do 22 ehh no nic ide sie szykowac. Milego dnia wam zycze.

Tak długo pracujesz? Ja w te upały ledwo 8h wytrzymuję (do 17 albo 18)
ja zero mdłości, trochę brzuch pobolał wieczorem i cycki mam spuchnięte [emoji33]
 
reklama
Do góry