reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Dodaje zdjęcia moich testów. Jestem 2 dni przed terminem @ więc wiem że kreski nie będą jednakowe. Chodzi mi o to że w ciągu 2 dni nic nie ciemnieje.
1 test z poniedziałku z porannego moczu.
2 test z wtorku z popołudniowego moczu.
3 test z dziś z porannego.
20190612_094434.jpeg
 
reklama
Dodaje zdjęcia moich testów. Jestem 2 dni przed terminem @ więc wiem że kreski nie będą jednakowe. Chodzi mi o to że w ciągu 2 dni nic nie ciemnieje.
1 test z poniedziałku z porannego moczu.
2 test z wtorku z popołudniowego moczu.
3 test z dziś z porannego. Zobacz załącznik 984727
Nie martw się masz 2 dni to okresu A po drugie jeden test jest innej firmy, kreseczki są widoczne, za dwa dni sprawdzisz to będą napewno ciemniejsze [emoji4]
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy wasze ciaze byly planowane? Bo u mnie to wpadka i rozwazalam nawet tabletki wczesnoporonne ale mialam jakies koszmary nocne i teraz probuje sie jakos do niej przekonac..
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy wasze ciaze byly planowane? Bo u mnie to wpadka i rozwazalam nawet tabletki wczesnoporonne ale mialam jakies koszmary nocne i teraz probuje sie jakos do niej przekonac..
U mnie planowana. Mamy już córkę 15 miesięczna i teraz bardzo się cieszymy. Staraliśmy się od stycznia.
W pierwszą ciaze zaszlam tydzień po ślubie. Była nie planowana. Byliśmy na etapie remontowania domu, mąż miał jeszcze jechać za granicę. On cieszył się bardzo a ja płakałam po nocach że nie tak miało być, że chciałam dziecko dopiero 2 lata po ślubie. Teraz nie wyobrażam sobie że miałoby być inaczej niż się stało. I nie wiem jak mogłam się nie cieszyć jak jest to największe szczęście jakie spotkało mnie w życiu.
 
Moja ciąża jest z tabletek antykoncepcyjnych, więc całkowicie nie planowana i jak mi się okres zaczął spóźniać (zawsze miałam co do godziny) to zrobiłam betę od razu i wyszła pozytywną. Na początku trochę się stresowałam, ale mój Wstręciuch bardzo się ucieszył mimo że nie planowane :) poza tym oboje jesteśmy już na tyle starzy że akurat by się już przydało :p
 
reklama
Dziewczyny to sa ładne kreski! Czym Wy się martwicie? Kto powiedział że im późniejsza ciąża tym ma być ciemniejsza? Tu chodzi o stężenie hormonu w moczu. Jednego dnia wypijesz więcej i kreska będzie jaśniejsza.
Błagam Was nie martwcie się o kolor testu. Cieszcie się ciąża a jak cos Was martwi to do lekarza! :-D

Miłego dnia :-)
 
Do góry