reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Też miałam poronienie w 8 tyg we wrześniu 2018. Dlatego trochę się stresuje. Ogólnie wiem ze brzuch może boleć i to normalne ale zawsze to raźniej jak sie wie ze nie tylko mnie pobolewa [emoji6][emoji6] A robiłaś jakies badania po poronieniu ?? Mi wyszły mutacje mthfr i pai1, Lykam metylowane witaminy, biorę acard juz od starań, i od dziś zaczęłam zastrzyki z heparyny.
Hej a byłaś u genetyka? Ja mam to samo i genetyk (podobno dość dobry) powiedział, że to są na tyle słabe mutacje, że heparyna nie jest potrzebna, chyba że pogorszyłoby się z wynikami krwi. Ja biorę tylko foliany, zmetylowaną B12, prenatal uno i acard. Mam znajoma, która ma zastrzyki dzień w dzień, ale ona ma jeszcze jedna mutacje, groźniejsza. Może skonsultuje się jeszcze z kimś bo zastrzyki przez 9 miesięcy do najprzyjemniejszych nie należą. Ja byłam w Rudzie Śląskiej u dr Henryki Sodowskiej, przyjmuje też na NFZ czekałam jakieś 3 tygodnie na wizytę więc w miarę szybko.
 
Wychodziło by na to że to całkiem normalne [emoji4]
Tak też myślę. Staram się tym nie stresować. Cialo nasze teraz przejdzie pewna przemianę i stąd niektóre nasze odczucia. Choć nie mogę się doczekać wizyty, żeby upewnić się że wszystko jest na swoim miejscu. Przyspieszy am wizytę z 26 na 14 czerwca. A jutro pójdę chyba powtórzę betę czy wszystko prawidłowo wzrasta.
 
Dzień dobry! Dziś będę miała teściów na obiedzie i chyba im powiemy o ciąży. Teraz trochę chatę ogarnąć trzeba.
Co do boli brzucha to mnie też czasem łapie a nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży. Dokucza mi za to kłucie nerki czasem. Nie wiem od czego to... porozmawiam z ginem na wizycie, ale to dopiero 26 czerwca. Mam nadzieję że będzie już widać dobrze dzidzie. Wczoraj zaczęłam 6tc. Miłej niedzieli Wam wszystkim życzę :-)
 
Witaj i gratuluję.
Ja uważam, że po to jest forum, żeby na forum sobie pisać :) skoro coś nas tu przyciągnęła to właśnie, żeby pisać tutaj :)

Chyba nie do konca mnie zrozumialas ;) oczywiscie zeby pisac na forum. Chodzi o to ze jak wchodzisz na forum w zakladke przyszle mamy to tam sa grupy typu... grudniowe mamy 2019 styczniowe mamy 2020. Ta lista jest na poczatku, nazwy sa pogrubione i w tych grupach mozna tworzyc watki i np dzielic tematy rozmow. Mysle ze to fajne i mozna wejsc w watek ktory cie interesuje, napisac cos od siebie nie zmieniajac nagle tematu. A to jest tylko zwykly watek
 
reklama
Dzień dobry! Dziś będę miała teściów na obiedzie i chyba im powiemy o ciąży. Teraz trochę chatę ogarnąć trzeba.
Co do boli brzucha to mnie też czasem łapie a nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży. Dokucza mi za to kłucie nerki czasem. Nie wiem od czego to... porozmawiam z ginem na wizycie, ale to dopiero 26 czerwca. Mam nadzieję że będzie już widać dobrze dzidzie. Wczoraj zaczęłam 6tc. Miłej niedzieli Wam wszystkim życzę :-)
Dzień dobry wszystkim. Co do kucia w nerce to mi w pierwszej ciąży zbierał się piasek i miałam takie saszetki proszku do wypicia na rospuszczenie tego piasku. Ale zapytaj się lekarza bo u Ciebie może to być co innego.
 
Do góry