reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Z synem w 4tyg miałam 279... Dlatego trochę wydaje mi się że mały też przyrost... Nie wiem. Pewnie panikuje, może spodziewałam się czegoś innego poprostu :( albo ogólnie mam dziś taki dzień
 
@Jotka_Szczotka ja się niestety nie znam na tych wynikach bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia. Ale trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] i uważam że panikujesz [emoji16]
 
Co do zwolnienia to i tak w mojej pracy kierownicy słysząc o ciąży wyganiają na zwolnienie, bo nie jest to praca biurowa tylko produkcja mocno fizyczna, a oni nie będą brać odpowiedzialności, gdyby którejś coś się stało.
Rolą pracodawcy jest zapewnienie Ci takiego stanowiska zastępczego abyś nie była narażona na żadne zagrożenia. A pracodawcy nie jest to na rękę, bo wtedy ma pracownika który wykonuje "jakąś pracę" a płacić musi. Dlatego to częste zjawisko, że to pracodawca wymusza L4 na pracowniku, po 30 dniach przeciez płaci Zus. Więc spokojnie idź na L4 i tak pracodawca na tym nie straci :)
 
Rolą pracodawcy jest zapewnienie Ci takiego stanowiska zastępczego abyś nie była narażona na żadne zagrożenia. A pracodawcy nie jest to na rękę, bo wtedy ma pracownika który wykonuje "jakąś pracę" a płacić musi. Dlatego to częste zjawisko, że to pracodawca wymusza L4 na pracowniku, po 30 dniach przeciez płaci Zus. Więc spokojnie idź na L4 i tak pracodawca na tym nie straci :)
Tak też mam zamiar zrobić bez wyrzutów sumienia.

Kurczę, zrobiłam betę razem z progresteronem, a że na jednym blankiecie będą, to mi progresteron blokuje podgląd bety, bo go jeszcze nie ma.
 
reklama
Tak też mam zamiar zrobić bez wyrzutów sumienia.

Kurczę, zrobiłam betę razem z progresteronem, a że na jednym blankiecie będą, to mi progresteron blokuje podgląd bety, bo go jeszcze nie ma.
Co ty mówisz. . Ja robiłam bete i prog w środę i wynik bety miałam normalnie w środę a progesteron wczoraj... W internecie normalnie wszystko jest.. Nie ma znaczenia czy na jednym blankiecie. To ma znaczenie tylko w wersji papierowej.
 
Do góry