reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
We wrześniu jeszcze brzucha dużego nie będzie. A to w ciąży latać nie można?
Zobaczysz jeszcze jaki kałdun będę już nosić. Ja bez ciąży noszę taką oponkę, która mi się nie wciągnęła po pierwszej ciąży. Ale obiecuje, nie spasę się tak jak w pierwszej. Bikini musi dobrze leżeć!
 
Też mam niskie żelazo (na poziomie 23 przy normie 50-170). Jaki masz poziom jak mogę zapytać i czym sugerowała "nadrobic"?
U mnie poziom żelaza wynosi 44 więc nie mam aż tak niskiego jak Ty ;) ale odrazu lekarka kazała mi przejść na dietę bogatą w żelazo i przepisała mi tabletki PREGNAplus ponieważ w późniejszym etapie ciąży będzie mi brakować tego żelaza :) przed kolejną wizytą mam zrobić badanie krwi i zobaczy się czy jest poprawa :) ogolnie to mam jeść dużo buraków, szpinak, pestki dyni, suszone morele, wątróbkę itp ;)
 
U mnie poziom żelaza wynosi 44 więc nie mam aż tak niskiego jak Ty ;) ale odrazu lekarka kazała mi przejść na dietę bogatą w żelazo i przepisała mi tabletki PREGNAplus ponieważ w późniejszym etapie ciąży będzie mi brakować tego żelaza :) przed kolejną wizytą mam zrobić badanie krwi i zobaczy się czy jest poprawa :) ogolnie to mam jeść dużo buraków, szpinak, pestki dyni, suszone morele, wątróbkę itp ;)
Największym źródłem żelaza jest natka pietruszki - zawsze powtarzam to swoim pacjentom:)
 
Zobaczysz jeszcze jaki kałdun będę już nosić. Ja bez ciąży noszę taką oponkę, która mi się nie wciągnęła po pierwszej ciąży. Ale obiecuje, nie spasę się tak jak w pierwszej. Bikini musi dobrze leżeć!
Coop ty, u mnie w pierwszej ciąży w pracy skapneli się dopiero na początku 9miesiaca, że ja chyba w ciąży jestem :D haha... Wyglądał poprostu jak przykryta, nie miałem brzucha wcale.
 
Hej dziewczyny ;) ja dziś trochę późno zaczynam z wami rozmawiać :)
Dziś o mały włos nie zaspałabym do pracy ;) tak dobrze mi się spało ;) wstałam o 9 rano a do pracy na 10 :o
 
reklama
Do góry