reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
@Jotka_Szczotka jeśli chodzi o Panią dr to na Armii Krajowej jest dr Magnuszewska i jeśli chodzi o wypisywanie recept lub skierowań to byłam z niej zadowolona, jak się z ciążą nic nie dzieje to też ok, bo moja szwagierka chodziła do niej. Przyjmuje codziennie od 7:30 do 12.
 
No ja poo to jestem min 16dni. Nie wiem czemu ten test tak słabo wyszedł jak tu ponad 80 w badaniu. Do doopy te testy są :p
Testy testami, nie koniecznie hcg w wystarczającej ilości przechodzi do moczu. Mi takie kreski jak Tobie na teście wychodziły w tej poronionej ciąży przy becie 28.
 
Velvetka, mi Magnuszewska prowadziła pierwsza CIA, ę i nie jestem z niej zadowolona... Znajoma poleciła mi dr Wielgusa od Was. I chyba się jednak do niego zapisze... Wzasadzie to chce iść na NFZ żeby badania moc robić w ramach NFZ. Bo tak to chodzę prywatnie do zielonej.
 
Velvetka, mi Magnuszewska prowadziła pierwsza CIA, ę i nie jestem z niej zadowolona... Znajoma poleciła mi dr Wielgusa od Was. I chyba się jednak do niego zapisze... Wzasadzie to chce iść na NFZ żeby badania moc robić w ramach NFZ. Bo tak to chodzę prywatnie do zielonej.
Wielgus szył po cerarce szwagierkę, A Magnuszewska już się wypaliła. Jak poszłam do niej po roku starań, że nie wychodzi, to wpisała mi tylko skierowanie do kliniki niepłodności. Jej się już nie chce myśleć. A o Wielgusie słyszałam, że fajny. Tyle że zdążyłam już zapisać się do Sikorskiego do Kołbieli.
 
Wielgus szył po cerarce szwagierkę, A Magnuszewska już się wypaliła. Jak poszłam do niej po roku starań, że nie wychodzi, to wpisała mi tylko skierowanie do kliniki niepłodności. Jej się już nie chce myśleć. A o Wielgusie słyszałam, że fajny. Tyle że zdążyłam już zapisać się do Sikorskiego do Kołbieli.
No właśnie.. Chyba się do tego Wielgusa zapisze... Trudno będę musiała się przełamać.
 
reklama
Do góry