reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Już wiem!!!!! Ta operacja żołądka utkwila mi w głowie :) już wiem :) no ja powiem Ci ze od stycznia tamtego roku do września też zgubiłam 25kg...
 
reklama
Tam monitoring chyba miałaś robiony i wtedy zaskoczyło :) już pamiętam :) tyle Lasek się. Przewinęło od tamtej pory że szok :) wszystkie już mają bobasy lub czekaj a ja o. :p
 
[emoji44][emoji44][emoji44][emoji44][emoji44]No co ty mówisz ja się spałam jak cholera 30kg w ciąży przytyłam jakim cudem nie wiem a teraz coś czuję że znowu tyle mnie czeka a zaczynam z waga o 20kg większą niż ostatnio masakra
 
A to moja druga polowa
IMG_20190422_153434.jpeg
 
reklama
Do góry