reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Gratulacje no to macie piękny prezent ja również liczę na dziewczynke[emoji8] ale chyba do urodzenia niechce wiedziec
Dziękuję, na razie jest ok ;)
W ogóle to jestem świeżo upieczoną mężatką :) bo 3tyg temu wziełam ślub. A dziecka tak szybko nie planowaliśmy ;) ale sie cieszymy ;) tylko czeka nas remont mieszkania :) mam nadzieję że jakoś sie wszystko ogarnie ;)
Cicho liczę na dziewczynkę ;)
 
reklama
Gratulacje no to macie piękny prezent ja również liczę na dziewczynke[emoji8] ale chyba do urodzenia niechce wiedziec
Serio? Ja bym nie wytrzymała :) jestem mało cierpliwa, dlatego podziwiam tą cechę u innych ;) to życzę Tobie i sobie dziewczynek :) a Ty byś miała parkę <3 super :) a Ty na kiedy masz termin? Pewnie już pisałaś :)
 
Może któraś Sobie będzie chciala sprawdzić [emoji39][emoji12]
chinski-kalendarz-plci-dziecka.jpeg
 
reklama
Do góry