reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
[emoji7]
1558944203644.jpeg
 
Wg Om na 5 lutego. :) ale ja jeszcze poczekam z tym cieszę iem się do piątku conajmniej :) będziecie ciemniejsza kreska to uwierze... Narazie czekam czy mnie jeszcze coś nie zaskoczy :( chociaż wczoraj cały dzień miałam nudności. W nocy z soboty na niedzielę obudziło mnie kręcenie w glowie (a biorę bromergon na stałe).. Tak źle się czułam nie wiedziałam czy będę mdlala czy wymiotowala... Na piłam się... Przewietrzylam i że strasznym drszczami poszłam spać... Myślałam że zatrulam się... Bo takie to dziwne było... Ale może to hormony?? Wczoraj na noc nie wzięłam bromka i przespałam cała noc... A jak jadłam śniadanie dziś to każdy kęs rósł mi w buzi... Nie wiem... Może sobie poprostu wkrecam... To przez prawie 2lata starań 4ta taka kreska... Pierwsza że wspomagaczmi.. Może coś.... Ciągną mnie jajniki tak jak na owu...
Trzymam kciuki kochana! :*
U mnie do dziś objawy to tylko ciężka macica i kłucia w niej ;) no i ból piersi ;)
Dziś byłam na badaniu krwi ;) wyniki jutro
A to mój test
 

Załączniki

  • 20190526_094639.jpg
    20190526_094639.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 248
Trzymam kciuki kochana! :*
U mnie do dziś objawy to tylko ciężka macica i kłucia w niej ;) no i ból piersi ;)
Dziś byłam na badaniu krwi ;) wyniki jutro
A to mój test
Ale fajna kreseczka.. U mnie slavsz chyba... Ale z synkiem wyszła mi tak słaba jak dziś dopiero tydzień po terminie @x] więc się trochę pocieszam xd
 
reklama
To może po historii ponad 60 cykli starań i nic operacja zm iejszenia żołądka i na koniec w głowie pojawiła się myśl że nie będzie dziecka i trudno a tu bum w listopadzie byłam w ciąży a się już podałam
 
Do góry