reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ciekawe ile nas będzie. Ja z doświadczenia pamiętam że i tak będzie inaczej niż chce [emoji23] więc niczego nie planuje wyprawka po synku wuzek też muszę tylko kupić luzeczko pościele kolderke monitor oddechu no i remat pokoju nawet 2 i koratarza ale wiem że dam radę niczego nie kupuje więcej znając życie rodzina kupi za mnie chociaż ja tam zakupy lubię i wolała bym sama kupić ale im to sprawia większą przyjemnosc
 
Narazie bardzo nieśmiało się witam, bo mam za sobą parę niepowodzeń... Ale teraz wierzę że będzie to już ten czas :)
IMG_20190527_062705.jpg
 
Zrobione kolejno
1-20 maja
2 i 3 - 24 maja
4-25 maja moje urodziny
5-26 maja[emoji8][emoji8][emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
IMG_20190527_075348.jpeg
 
Hej pamiętam cię z staraczek 2017[emoji8][emoji8][emoji8] gratulacje bądź dobrej myśli ja jestem
No właśnie nick mi coś mowi :) mam nadzi je ze to nie sen i tym razem m się utrzyma... Ten cykl wogole był dziwaczny... 3z clo.. 2poprzednie bez prób wogole... Z dwa dni po owu miałam takie jednorazowe, bardzo widoczne krwawienie... Więc myślałam nie już nic z tego... W poprzednich 2cyklach z clo miałam skrócone cykle... I przed @2dbi już plamienia a tu dzień po t@ i taka kresunia. :) licz że zciemnieje
 
U mnie też dziwnie było od porodu regularny okres a ten miesiąc to chaos i nogle niespodzianka szok nie sądziłam że tak szybko będę miała drugie dziecko. Napwwno pociemnieje byle mieć spokojne podejście a na kiedy termin Ci wypada
 
reklama
Wg Om na 5 lutego. :) ale ja jeszcze poczekam z tym cieszę iem się do piątku conajmniej :) będziecie ciemniejsza kreska to uwierze... Narazie czekam czy mnie jeszcze coś nie zaskoczy :( chociaż wczoraj cały dzień miałam nudności. W nocy z soboty na niedzielę obudziło mnie kręcenie w glowie (a biorę bromergon na stałe).. Tak źle się czułam nie wiedziałam czy będę mdlala czy wymiotowala... Na piłam się... Przewietrzylam i że strasznym drszczami poszłam spać... Myślałam że zatrulam się... Bo takie to dziwne było... Ale może to hormony?? Wczoraj na noc nie wzięłam bromka i przespałam cała noc... A jak jadłam śniadanie dziś to każdy kęs rósł mi w buzi... Nie wiem... Może sobie poprostu wkrecam... To przez prawie 2lata starań 4ta taka kreska... Pierwsza że wspomagaczmi.. Może coś.... Ciągną mnie jajniki tak jak na owu...
 
Do góry