reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Moja dzisiaj konczy 5 mcy, juz nie licze tygodni :D Ale pomocyyyy - budzila sie dzisiaj w nocy co godzine z placzem, lapala piers i zasypiala i tak w kolko. Dopiero o 6 zasnela i pospala tak do 8:40 ciagiem. Co to moze byc? Regres? Zęby? ;( w dzien jest ok ale ostatnio w nocy molestuje mi cycki strasznie. Aha no i to byla pierwsza noc w domku ktory wynajelismy wiec moze sie adaptuje?
 
Moja 21tyg. Jeśli dobrze policzyłam 😂
Moja dzisiaj konczy 5 mcy, juz nie licze tygodni :D Ale pomocyyyy - budzila sie dzisiaj w nocy co godzine z placzem, lapala piers i zasypiala i tak w kolko. Dopiero o 6 zasnela i pospala tak do 8:40 ciagiem. Co to moze byc? Regres? Zęby? ;( w dzien jest ok ale ostatnio w nocy molestuje mi cycki strasznie. Aha no i to byla pierwsza noc w domku ktory wynajelismy wiec moze sie adaptuje?
No to dziewczyny razem świętują 5 mies 😉
Tez nie liczę tyg, dlatego jak dziewczyny zapytały to aż policzyłam 😂
Może adaptacja, może żeby kto to wie. Zobaczysz jak dziś będzie.
Mnie od wczoraj trzyma zastój piersi 😪 Już wszystko robiłam i ostatecznie łyknęłam antybiotyk, bo boję się że zaraz będzie zapalenie i dalsze komplikacje.
Nie wiem jakim cudem się zrobił skoro młoda często i gęsto zjada.
 
Moja dzisiaj konczy 5 mcy, juz nie licze tygodni :D Ale pomocyyyy - budzila sie dzisiaj w nocy co godzine z placzem, lapala piers i zasypiala i tak w kolko. Dopiero o 6 zasnela i pospala tak do 8:40 ciagiem. Co to moze byc? Regres? Zęby? ;( w dzien jest ok ale ostatnio w nocy molestuje mi cycki strasznie. Aha no i to byla pierwsza noc w domku ktory wynajelismy wiec moze sie adaptuje?
U nas dziś podobnie. Od trzeciej nad ranem do szóstej ani myślała o śnie.
Za chwilę jedziemy na szczepienie, może czuje to, że ja się tym stresuję 😔
 
Moja dzisiaj konczy 5 mcy, juz nie licze tygodni :D Ale pomocyyyy - budzila sie dzisiaj w nocy co godzine z placzem, lapala piers i zasypiala i tak w kolko. Dopiero o 6 zasnela i pospala tak do 8:40 ciagiem. Co to moze byc? Regres? Zęby? ;( w dzien jest ok ale ostatnio w nocy molestuje mi cycki strasznie. Aha no i to byla pierwsza noc w domku ktory wynajelismy wiec moze sie adaptuje?
O, to wypisz wymaluj moja wczorajsza noc 😅
Dla pocieszenia u nas dzisiejsza była ok. Ja u nas obstawiam zęby.
U Was też ostatnio pojawily sie problemy z zasypianiem na noc?
 
Ojjj dzieewczyny, nie to ze zycze komus zle ale jak mowicie ze macie podobnie to troche mnie pociesza 😅 🤭 a tak sie cieszylam ze mam spiace w nocy dziecko... @Cookie_ w sumie masz racje, poki nie powie to ciezko sie domyslic o co moze chodzic...wspolczuje problemow z piersia, mysle ze dobrze robisz zeby ograniczyc stan zapalny
@middayjoy zasypia ladnie ale godzine pozniej pobudka :(
 
Hej Dziewczyny!
Byliśmy wczoraj na pobraniu krwi i ja głupia myślałam, że krew będzie miał pobieraną ze stópki poprzez nakłucie lancetem, bo tak gdzieś wyczytałam w internecie. Niestety... Krew musiała być pobrana normalnie z żyły, na szczęście na rączce, a nie na głowie, bo tego bym chyba nie przeżyła. Było to lekko przerażające przeżycie dla mnie, ale mały zniósł calkiem dzielnie. Samego wkłucia nie zauważył, ale trwało to trochę długo bo krew tak powoli kapała..
W każdym razie dziś po południu dowiem się jakie wyniki. Trochę się stresuje, chociaż mały wygląda mi na zdrowe dziecko..

U nas obrotów dalej brak, 2 tygodnie temu przekręcił się kilka razy, a teraz juz nic, chociaż widzę, że jak przekręca sie na boczek to coraz mu bliżej do obrotu na brzuszek. Ale jeszcze czekamy.
Za to stopy do buzi wkłada jak szalony. Myślę że to dlatego, że jest szczupły i mu po prostu łatwiej.
Wczoraj skończył 20tyg.
Zęby już nam doskwierają jakiś tydzień, u nas nie objawia się to płaczem, ale takim krzykiem wściekłości i wyżywaniem się na gryzakach i w ogóle wszystkim co jest akurat pod ręką.
 
reklama
Ojjj dzieewczyny, nie to ze zycze komus zle ale jak mowicie ze macie podobnie to troche mnie pociesza 😅 🤭 a tak sie cieszylam ze mam spiace w nocy dziecko...
U mnie ostatnie dwa tygodnie to też masakra ze spaniem. Wieczorem zasypia w miarę ok, przy cycu, ale później kilka pobudek w ciągu nocy i problemy z nocnym zasypianiem..
Dziś był wyjątek, bo przespał od 21 do 4 rano ciurkiem i tak sobie myślę, że może go te upały męczyły. Wczoraj wieczorem się akurat ochłodziło.
 
Do góry