reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja bylam u lekarza z powodu chorobska i przy okazji napomknelam ze wyszedl mi pozytywny test. Z obliczen lekarki wyszlo ze to 6 tc. Nastepna wizyte mam za 3 tygodnie i wtedy wysle zgloszenie do szpitala i bede czekala od nich na wezwanie usg. Zadnej bety nie robilam. Lykam jedynie witaminy dla ciezarnych.
 
Witam Was dziewczyny, mój termin według aplikacji 15 luty 2020, to moja druga ciąża bo jestem po jednym poronieniu (wrzesień 2018), także mam nadzieję że doczekam się mojej pierwszej pociechy. [emoji4] pierwsza wizytę mam na 29.06 będę wtedy 7t6d
Cześć Dziewczyny i ja dołączam do lutowych mam [emoji4] Może najpierw się przedstawię [emoji4] Jestem Milena [emoji4] Termin z OM mam na 4 lutego... To moja pierwsza ciąża i powiem Wam że Jeszce sama w to nie dowierzam [emoji4] Pierwszą wizytę mam w czwartek, mam nadzieję że już coś będzie widać [emoji4]
Hej kochane! :)
Ja też na 10 do pracy na 4h ;) a potem na 17 idziemy na grilla rodzinnego i uwaga! Tam powiemy o ciąży :) strasznie się tym stresuje ;) mamy dla rodziców takie zdrapki z informacją że bedą dziadkami :)
Hej dziewczyny :) postanowilam sie dolaczyc. Jestem w 6tc.
Cześć dziewczyny, jestem mama 15 miesiecznej córki i chyba do naszego grona dołączy kolejny członek :)
Dziś 25 dc i cien cienia na testach. Za dwa dni powtórzę czy kreska ciemnieje :) Zobacz załącznik 983808
Hej dziewczyny. Mam na imię Agnieszka, mam synka prawie 4 latka i obecnie jestem w ciąży. U lekarza jeszcze nie byłam, ale na teście porządne kreski. Jak na razie samopoczucie ekstra. Chciałam Was zapytać czy nie myślałyście o założeniu grupy na facebooku. W sumie to najpierw tam szukałam lutowych mamusiek 2020. Co Wy na to?
Witam nowe mamusie życzę spokojnej ciąży, [emoji8][emoji8][emoji8][emoji57]
 
reklama
Do góry