reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
U mnie dzieci bardzo chciały dzidziutka, a szczególnie córa (10 lat) marzyła. Narazie wie tylko ona, to nasza słodka tajemnica, czekamy na tatę by mu powiedzieć.
Zawsze z mężem mówiliśmy robimy synusia.... Ale ja bardzo bym chciała siostry dla mojej córki, fajnie jest mieć siostrę.
Oczywiście co będzie będzie cudnie. Choć przeczucie mam na córe bo przytulnie było 3 dni przed owu.
 
Ja Nie wiem co robić bo mogę iść 5t6d albo później dopiero w 7tc. Z jednej strony może być za wcześnie a z drugiej wyjeżdżam na tydzień i wolałabym już wiedzieć przed wyjazdem. Z córka serduszko biło w 6t1d
 
Zrobiłam sobie badania na tarczycę dzisiaj. No i słodko nie jest Ft4 , antyTpo i antyTg poza skalą. Czekam jeszcze na tsh. Jutro muszę się wcisnąć do endokrynologa. Niby przy Hashimoto trzeba się sugerować wynikiem tsh, ale ja lekarzem nie jestem, może mi się tylko tak wydawać.
 
Zrobiłam sobie badania na tarczycę dzisiaj. No i słodko nie jest Ft4 , antyTpo i antyTg poza skalą. Czekam jeszcze na tsh. Jutro muszę się wcisnąć do endokrynologa. Niby przy Hashimoto trzeba się sugerować wynikiem tsh, ale ja lekarzem nie jestem, może mi się tylko tak wydawać.
No u mnie dr wykluczył hasimoto więc chociaż tu mam głowę pusta, idź idź bo te jeb... Hormony nie ma żartów
 
Zrobiłam sobie badania na tarczycę dzisiaj. No i słodko nie jest Ft4 , antyTpo i antyTg poza skalą. Czekam jeszcze na tsh. Jutro muszę się wcisnąć do endokrynologa. Niby przy Hashimoto trzeba się sugerować wynikiem tsh, ale ja lekarzem nie jestem, może mi się tylko tak wydawać.
Ja miałam dzisiaj zrobić sobie kontrolę TSH, ale na śpiocha lyknelam rano euthyrox więc będę musiała jutro sobie zrobić. I też jestem ciekawa jak to wyjdzie.
 
reklama
Do góry