reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Dzisiaj byliśmy popatrzeć za wózkiem i fotelikiem. Masakra ile tego wszystkiego jest i ile to wszystko kosztuję🙈🙈 Na razie się nie zdecydowaliśmy, damy sobie tydzień na przemyślenie. Kupiłam za to prześcieradła, pościele, kocyk, materac do łóżeczka. Prawie już wszystko jest.
 
reklama
Ja mam wszystko wszystko. Zrobilismy malutkiej pokoik z szafa, przewijakiem i lozeczkiem (i sloniem w balonie na scianie :D ) ale kupilismy tez dodatkowe male lozeczko do sypialni i najpierw bedzie spala z nami... chyba przy pierwszym ciezko sobie odmowic tej przyjemnosci. Jakie macie wozki? Ja wybrałam espiro next vengo 2w1 ale boje sie czy nie bedzie za ciezki. Chociaz mamy winde w bloku wiec moze dam rade :D
Ładnie te wózeczki się prezentują👍👍Jasny czy ciemny?
 
Ja mam wszystko wszystko. Zrobilismy malutkiej pokoik z szafa, przewijakiem i lozeczkiem (i sloniem w balonie na scianie :D ) ale kupilismy tez dodatkowe male lozeczko do sypialni i najpierw bedzie spala z nami... chyba przy pierwszym ciezko sobie odmowic tej przyjemnosci. Jakie macie wozki? Ja wybrałam espiro next vengo 2w1 ale boje sie czy nie bedzie za ciezki. Chociaz mamy winde w bloku wiec moze dam rade :D
U nas mała ma w pokoju szafę, półki na zabawki, przy łóżeczku będzie lampa chmurka dającą lekkie światło w nocy łóżeczko z przewijakiem i wózek ma 2w1 po bracie (szaro-błękitny) Gondola stoi w domu a stelaż jeszcze w piwnicy.
 
Czorny bo tato stwierdzil ze z takim bedzie najlepiej wygladal i w sumie sie nie brudzi... kupilam słodziakową posciel. A koszty niestety sa spore wszystkiego... my juz dawno zaczelismy kolekcjonowanie
No my niestety odlożylismy wszystko na końcówkę ciąży, ale spodziewaliśmy się, że troszku to odczujemy😉😉 My też chcemy czarny👍
 
reklama
Do góry