reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Cookie_ jak już wszystko zrobionę to pozostaję czekać 😉My chcemy kupić już gotową dużą szafę, taką dwudrzwiową.
U nas młoda ma pokoik mniejszy niz u syna i by wykorzystać w pełni przestrzeń robiliśmy wszystko na wymiar. W miejscu gdzie teraz będzie stało łóżeczko w przyszłości wstawimy biurko i będzie ok
 
Dziewczyny jak tam dzisiaj wasze dzieciaczki, bo mój mały coś słabo się rusza. Nalicze z 10 ruchów ale w ciągu 2 godzin, normalnie więcej się rusza. Nie wiem, czy to pogoda sprawia, że jest taki śpioszek🤷‍♀️🤔
 
Dziewczyny jak tam dzisiaj wasze dzieciaczki, bo mój mały coś słabo się rusza. Nalicze z 10 ruchów ale w ciągu 2 godzin, normalnie więcej się rusza. Nie wiem, czy to pogoda sprawia, że jest taki śpioszek🤷‍♀️🤔
U mnie dokladnie to samo! Od rana córka była baaaardzo leniwa. Dopiero teraz zaczyna sie przeciagac. Juz mowilam mezowi ze moze bedzie trzeba na ip podjechac bo po ostatnich akcjach z ktg jestem wyczulona ale zaczęła się ruszac wiec chyba ok :)

I.... juz luty!!!!!!!
 
reklama
Ja mam wszystko wszystko. Zrobilismy malutkiej pokoik z szafa, przewijakiem i lozeczkiem (i sloniem w balonie na scianie :D ) ale kupilismy tez dodatkowe male lozeczko do sypialni i najpierw bedzie spala z nami... chyba przy pierwszym ciezko sobie odmowic tej przyjemnosci. Jakie macie wozki? Ja wybrałam espiro next vengo 2w1 ale boje sie czy nie bedzie za ciezki. Chociaz mamy winde w bloku wiec moze dam rade :D
 
Do góry