reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie wiedzą, że ubrań nie chce bo mam tego po uszy.
Śmiało z pieluch ami mogą wpadać te zawsze mile widziane. U mnie sporo każdego od 50 do 68.
Reszta czeka w workach próżniowych na odświeżenie.
 
reklama
To są plusy przy drugim dziecku... :D ja dostalam troche od kolezanek wiekszych ale sama jeszcze nie kupowalam. Bede na biezaco wymieniac malej garderobe
 
Super! To ekstra wiesci :D ja mam wizyte w piatek u diabetloga i licze ze to samo mi.powie bo cukier na czczo i po posilkach w normach ostatnio :) ale od wczoraj mam jakiegos stresa porodowego... zaczelam trzasc portami i boje sie ze nie dam rady, ze nie zniose bolu itd... mysle ze to lęki znane kazdej ciezarnej :(
 
Super! To ekstra wiesci :D ja mam wizyte w piatek u diabetloga i licze ze to samo mi.powie bo cukier na czczo i po posilkach w normach ostatnio :) ale od wczoraj mam jakiegos stresa porodowego... zaczelam trzasc portami i boje sie ze nie dam rady, ze nie zniose bolu itd... mysle ze to lęki znane kazdej ciezarnej :(
 
Ja czekam na piątkowa wizytę, by wiedzieć czy mam nastawić się na SN czy CC. Bólu się nie boję, bardziej komplikacji przy porodzie. Ogólnie teraz czuję się jak chłodząca bomba 🤣
 
Ja juz chyba wszyskiego sie boje łącznie z bolem, komplikacjami i tym ze z tego wszystkiego skoczy mi cisnienie. Musze sie wyciszyc... od kilku dni mam lekkie skurcze a wizyte za tydzien. Dzisiaj porobilam badania hivy, kily, zapisalam sie na gbsy. Jeszcze musze sie zapisac na ktg. Mala mnie w nocy strasznie kopala. Mam wrazenie ze jest jej megaciasno!
 
reklama
Moja w nocy też się dziś strasznie rozpychała. Dziś spotkałam znajoma to myślała, że rodze za kilka mies, bo wg niej nie mam dużego brzuszka 🤣Jak powiedziałam, że za mies mam termin to zaskoczona była.
 
Do góry