reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Myślę, że mogą to być też wiązała które rozchodzą się. Nic na koniec tyg gin biorąc wymaz zajrzy i będę wiedziała.
Ostatnio pytalam swoja o bole krocza i mowila ze na tym etapie (jutro 36 tc) to juz rozne dziwne bole moga byc. @Cookie_ mozesz przypomniec ktory masz teraz tydzien? Mysle ze to nic powaznego ale trzeba pytac dla wlasnego spokoju!
 
reklama
Odebrałam dziś wyniki i nawet hemoglobina w ciągu 3 tyg mi podskoczyła trochę i łapie się w dolne gr normy 😉
Mocz też super i hemoglobina glikowana. Takie wyniki to mogę mieć do końca ciąży.

Wczoraj zebrała się i zamówiłam ostatnie drobnostki typu woreczki na pokarm, prześcieradło i pojemniczki na pokarm by je podpiąć w razie czego do laktatora zamiast butelki 😉
 
To zassze cieszy! Ja tez ostatnio jak odebralam wyniki to prawie skakalam pod sufit jak wszystko bylo ok. Mam zalatwionego lekarza ktory przyhmie moj porod w szpitalu (szpital polprywatny) i ostatnio jak sie z nim spotkalam kazal mi zrobic d-dimmery. Wiem ze robi je sie aby sprawdzic czy nie ma zakrzepicy ale podobno nie jest standardowo zlecane w ciazy i sie zastanawiam czemu... uprzedzil ze norma bedzie na pewnk przekroczona. Czy spotkalyscie sie z takim zaleceniem? Moze do znieczuleniq to potrzebna wiedza...
 
reklama
@Cookie_ Super, cieszę się, że wyniki masz ok😊😊Ja na razie laktatora nie kupuję, zobaczymy co życie przyniesie czy karmienie piersią , czy butelkę😉 Ja dzisiaj wzięłam się za pranie. Prałyście wszystko w 60, czy więcej?
@Darapuszkin Pierwszy raz słyszę o takim badaniu i powiem szczerze, że nawet nie wiem co to jest🤷‍♀️
 
Do góry