reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@natusia.mamusia86 wszystko prałam w temp 40-60 i prasowalam. Prałam w Loveli. Laktator mam jakbym nie miała to też po porodzie bym kupiła. Poprzednio ratował mi życie przy nawalach i w czasie wyjść z domu.

@Darapuszkin nie wykonywałam tego badania teraz. Kiedyś chyba miałam wykonywane przed operacją.
Moze to na wyoadek ewentualnego ciecia... chyba nie bede wnikać :D @Cookie_ nie masz wrazenia ze po praniu w loveli ubranka staja sie dosc sztywne? Nie chce dodawac zadnych zmiekczajacych plynow bo to dodatkowa chemia. Co do laktatora to ja mam zamiar karmic piersia ale kupilam sobie taki podstawowy elektryczny w tym samym celu - gdyby byl nawal i na wyjscia :D
 
Elektryczny i u mnie 😁
Moje są mięciutkie. Może kwestia wody i dodatkowego płukania. Po prasowaniu są miękkie. Płynu do płukania nie dawałam i prałam w żelu czy tam płynie Lovela
 
Elektryczny i u mnie 😁
Moje są mięciutkie. Może kwestia wody i dodatkowego płukania. Po prasowaniu są miękkie. Płynu do płukania nie dawałam i prałam w żelu czy tam płynie Lovela
Hmm fakt ze dawalam na dodatkowe plukanie i uzylam proszku. Moze to moje subiektywne uczucie z ta twardoscia. Szczegolnie na welurowych to czuje ale nie mam zamiaru tej sterty prac jeszcze raz :D
 
Właśnie tak myślałam, żeby po praniu podstawowym zrobić jeszcze jedno płukanie. Ja mam mleczko lovela. Docelowo też chcę elektryczny. Butelkę też na razie kupiłam tylko jedną. Zobaczymy w którą stronę to się rozwinie.
 
Butelki mam 2 które były dodane do laktatora i jeszcze 2 nowe zapakowane dr browns z poprzedniej ciąży. Nic póki co nie kupuje jeśli chodzi o karmienie. Jak nie podpasuje żadna z nich a będzie konieczne wprowadzenie butelki to dopiero coś kupię.
 
reklama
Do góry