reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Też mam zaparcia :/ ale ja trochę przyzwyczajona, bo przy jelicie drażliwym zawsze miałam na zmianę zaparcia i sraczki. Tyle, że teraz mam same zaparcia i powoli mam tego dość... A czasem jak wyjdę z WC to chodzę, jak bym właśnie urodziła :-D
 
Ja tam się boję wstawić bo coś czuję że mi powiedzą że dziewczynka a ja chcę chłopca i wolę mieć nadzieję do końca haha [emoji12]
Mi przepowiadają chłopa [emoji7][emoji7] co bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że się sprawdzi [emoji16] bo ja od zawsze chciałam mieć syna [emoji28][emoji23]


Dzień dobry poniedziałkowo [emoji3526] dzisiaj mamy zamiar wziąć się za wielkie sprzątanie z moim Wstręciuchem [emoji16] no i może na wieczór pójdziemy do kina, o ile coś znajdziemy żeby razem zobaczyć [emoji28] bo na Króla Lwa nie chce ze mną iść [emoji26]
 
@coco07 ja mam albo sraczkę albo zaparcia, ale za namową mamy często jem płatki owsiane na śniadania, nie mówię że codziennie, ale 3-4razy w tygodniu i jakby się trochę poprawiło. Ale laktulozę też kupiłam i musiałam jej użyć, bo myślałam, że mnie rozerwie. Już się taki korek zrobił, że już wyciągnęłam broń ostateczną. Ale tą owsiankę polecam, oczyszcza jelita.
Kurczę ja nienawidzę wszelakich płatków czy to kukurydziane czy owsiane :dry: :( Jedynie z mlekiem jem liony z granola, te mi wchodzą:p
Ja dzisiaj kupiłam kg śliwek i mam zamiar polowe zjeść na drugie śniadanie. Jedynie kibelek w pracy rozwale [emoji16]
Ja kupiłam tez sporo śliwek w sobotę na targu, jadłam w sobotę, niedziele i póki co nic ...:unsure: zaraz tez sobie zjem a przed chwila wypiłam siemię lniane, bo pije codziennie od tego nieczesnego porankao_O ale póki co nic od tamtej pory nie ruszyło .. pewnie się formuje następny „kamień”, dlatego dziś już muszę kupić ten syrop;)
A ja w sumie problemu z gazami nie mam :D chodzę po domu i sadze tak, ze mąż się „wyprowadza” do drugiego pokoju póki nie przestane:D i weź mu babo przetłumacz ze to niezdrowo wstrzymywać i to jeszcze w moim stanieo_O
 
Kurczę ja nienawidzę wszelakich płatków czy to kukurydziane czy owsiane :dry: :( Jedynie z mlekiem jem liony z granola, te mi wchodzą:p

Ja kupiłam tez sporo śliwek w sobotę na targu, jadłam w sobotę, niedziele i póki co nic ...:unsure: zaraz tez sobie zjem a przed chwila wypiłam siemię lniane, bo pije codziennie od tego nieczesnego porankao_O ale póki co nic od tamtej pory nie ruszyło .. pewnie się formuje następny „kamień”, dlatego dziś już muszę kupić ten syrop;)
A ja w sumie problemu z gazami nie mam :D chodzę po domu i sadze tak, ze mąż się „wyprowadza” do drugiego pokoju póki nie przestane:D i weź mu babo przetłumacz ze to niezdrowo wstrzymywać i to jeszcze w moim stanieo_O
Ja miałam też problemy z zatwardzeniem. Od tego czasu codziennie robię sobie koktajl owocowy z chia i aktivią. Może nie wypróżniam się jakoś bardzo regularnie ale jest dużo lepiej i nie przeżywam katuszy w WC [emoji28]
 
reklama
Do góry