reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja też trzymam kciuki za Was, bo ja dopiero za 3 tyg badania [emoji16] ale to śmieszne, że taka różnica, ale miesiąc ten sam [emoji6]

Ja już na nogach, chociaż najchętniej to z łóżka bym nie wyszła. Jestem ciagle zmęczona! Nie wiem jak dam radę pracować dzisiaj. A do tego doszły zaparcia znowu, muszę się w syrop zaopatrzyć, bo mam takie wzdęcia, że aż byłam w szoku, by przez jeden dzień brzuch tak napuchł :(
Miłego dnia dla wszystkich!
 
reklama
Dzień dobry, ku..wa co za noc. Ale się nie wyspałam. Wcale nie mogłam sobie pozycji znaleść i siku wstawiłam i suszuło mnie jak na kacu. Na kolację zażyczyłam sobie pizzę diablo ostrą i chyba po tym, a rano sraczka i paliło drugi raz. Ale głupie zachcianki. Brzuch mi wywaliło już ciążowy, już się nikt nie pomylił. Jadę dzisiaj po poduszkę ciążową do spania, bo w zaawansowanej ciąży nie wyobrażam sobie jej nie mieć jak pierwszej ciąży.
 
Hei dziewczyny :) Ja dzisiaj zaczynam urlop [emoji16] w srode lecimy na Malte, pozniej Krakow do rodzinki na wesele i wlasnie przezywam moj najwiekszy koszmar czyli pakowanie. Jak ja tego nienawidze, w dodatku okazalo sie ze mieszcze sie tylko w 2 pary spodenek. W salonie mam syf bo wszedzie walizki i ciuchy porozwalane, niewiem jak ja sie spakuje [emoji21]
Powiedzcie mi jakie macie pomysly na zabawy dla dzieci w samolocie? Lot bedzie trwal 4 godziny wiec chetnie zaczerpne pomyslow. Zazwyczaj biore kolorowanki, tableta z bajkami i jakies przekaski, ale lot do Pl trwa 1h 20minut a jak latalismy do Hiszpanii ze 3 h to juz im sie nudzilo, nie naleza do dzieci ktore krzycza i biegaja po samolocie, po prostu mowia ze juz im nudno i tak mysle co by im zaproponowac.
 
TK serio to nie wiem ale u mnie z córką wcześniej się sprawdziło zobaczymy czy teraz też dobrze córkę przepowiadaja [emoji14]
Mi przepowiadają chłopa [emoji7][emoji7] co bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że się sprawdzi [emoji16] bo ja od zawsze chciałam mieć syna [emoji28][emoji23]


Dzień dobry poniedziałkowo [emoji3526] dzisiaj mamy zamiar wziąć się za wielkie sprzątanie z moim Wstręciuchem [emoji16] no i może na wieczór pójdziemy do kina, o ile coś znajdziemy żeby razem zobaczyć [emoji28] bo na Króla Lwa nie chce ze mną iść [emoji26]
 
Określają na początku po której stronie głowa a później po wyrostku [emoji16]na prawo głowa dziewczynka na lewo chłopak
Moja dzidzia na jednym usg miała głowę po prawej stronie, a na następnym po lewej :p
Dzień dobry, ku..wa co za noc. Ale się nie wyspałam. Wcale nie mogłam sobie pozycji znaleść i siku wstawiłam i suszuło mnie jak na kacu. Na kolację zażyczyłam sobie pizzę diablo ostrą i chyba po tym, a rano sraczka i paliło drugi raz. Ale głupie zachcianki. Brzuch mi wywaliło już ciążowy, już się nikt nie pomylił. Jadę dzisiaj po poduszkę ciążową do spania, bo w zaawansowanej ciąży nie wyobrażam sobie jej nie mieć jak pierwszej ciąży.
Zazdroszczę sraczki :D:D:D
 
@coco07 ja mam albo sraczkę albo zaparcia, ale za namową mamy często jem płatki owsiane na śniadania, nie mówię że codziennie, ale 3-4razy w tygodniu i jakby się trochę poprawiło. Ale laktulozę też kupiłam i musiałam jej użyć, bo myślałam, że mnie rozerwie. Już się taki korek zrobił, że już wyciągnęłam broń ostateczną. Ale tą owsiankę polecam, oczyszcza jelita.
 
@coco07 ja mam albo sraczkę albo zaparcia, ale za namową mamy często jem płatki owsiane na śniadania, nie mówię że codziennie, ale 3-4razy w tygodniu i jakby się trochę poprawiło. Ale laktulozę też kupiłam i musiałam jej użyć, bo myślałam, że mnie rozerwie. Już się taki korek zrobił, że już wyciągnęłam broń ostateczną. Ale tą owsiankę polecam, oczyszcza jelita.
Kasza jaglana też oczyszcza jelita:) zawsze można zjeść rano
 
reklama
Mi przepowiadają chłopa [emoji7][emoji7] co bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że się sprawdzi [emoji16] bo ja od zawsze chciałam mieć syna [emoji28][emoji23]


Dzień dobry poniedziałkowo [emoji3526] dzisiaj mamy zamiar wziąć się za wielkie sprzątanie z moim Wstręciuchem [emoji16] no i może na wieczór pójdziemy do kina, o ile coś znajdziemy żeby razem zobaczyć [emoji28] bo na Króla Lwa nie chce ze mną iść [emoji26]
Ja sobie też wróżka chłopa, i trochę mi smutno, że się nie spełni raczej Marzenie mojego synka, że będzie miał siostrę. Trochę przykro. Ale może się los do niego uśmiechnie :p i ja się. Zaskocze.

@Velvetka serio, zazdro sraczki.
@godzbal na wzdęcia żrę espumissan. W ciąży z synem miałam takie masywne, że po usg dr kazał mi żreć go garściami, bo miałam taki zastój we flaka h, szarpalo mnie okropnie.. Ból nie do zniesienia. Zagroził mi, że jak nie uporam się z tymi gazami i to nie ruszy, to może dość do perforacji.. No i teraz też _rę
 
Do góry