reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej dziewczyny,
Czytam Was juz od jakiegoś czasu, ale nie mogłam sie zdecydować czy do styczniowek czy tutaj? o_O Termin mam na 31/1/20, ale ponoć przy pierwszym porodzie lubi sie on nieco odwlekać, a nawet tak bym wolała, bo sama się urodziłam na początku lutego:-D
Są tu jakieś zbłąkane z terminem na 31/1? ;)
 
Nie dziwie się haha [emoji23] a mnie szlak trafia dziś znowu [emoji85] powiedzcie mi jako możliwe żeby na betę już czekać ponad dobę i nie znać wyniku [emoji22] już mnie nosi i wkrecam sobie jakieś głupoty piepszona diagnostyka do tej pory nie dodaje mi moich wyników z bety ani innych które robiłam nie dość że zapłaciłam 300zl to do tej pory nie mam wyników....
@paulina.blachut dziękuję :) ja też już na palcach poniedziałek odliczam [emoji16]
@Gabi Gabi gratulacje, super!!! :D
 
reklama
Hej :) tak was czytam od początku jak podejrzewałam ciąże i ciagle sie zastanawiałam czy pisać :D na początku byłam zdania że pisanie na forum daje więcej stresu bo są różne historie i przypadki a wiadomo jak to my kobietki, lubimy sie nakręcać :D ale z drugiej strony można przeżywać to samo, cieszyć sie z kolejnych tygodni i wspierać :) jestem mamą lipcowego chlopaka z 2017 r i mam super kontakt z niektórymi dziewczynami z tego okresu forumowych lipcowych mam :) ze śląskimi mamusiami sie nawet umawiamy na spotkania także mam nadzieję ze i tu znajdę fajne dziewczyny do pogadania :D a może i później zrobi sie również wątek zamknięty żeby było raźniej pisać i wrzucać zdjęcia? :) widzialam że poprzednie miesiące też sie w którymś momencie przenosily na zamknięty :)
A co do ciąży u mnie jest 7t5d, 21 czerwca mialam wizyte i juz biło serduszko [emoji173]️ 9 lipca kolejna wizyta :D termin jak narazie 9.02 :)
Mam nadzieje ze szybko sie tu wkręce [emoji41]:D

Gabi gabi - super że serduszko sie pokazalo, gratulacje, niech teraz pięknie rośnie [emoji173]️

Wesa - powodzenia na wizycie :)
 
Do góry