reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Chyba odkryłam, że po słodkim jedzeniu i piciu mam dużo większe mdłości, ale będę to jeszcze weryfikowala jeszcze dzisiaj. Rano zrobiłam sobie kanapki z pasta tunczykowa i zjadłam pomidora z solą i pieprzem i nie miałam potym mdłości, a teraz zjadłam kawałek ciasta drozdzowego z truskawka i już mi dokuczaja.. Na drugie śniadanie mam serek wiejski dżemem czeresniowym własnej roboty, ja nie slodze dzemow prawie wcale... Więc zobaczę jak po tym będzie... Na obiad nie mam już nic słodkiego. Więc będę kontrolowac... Wczoraj wieczorem to myślałam że zejdę tak mnie mdlilo, że nie mogłam zasnąć, a wszesniej będąc u mamy, napilam się jakiegoś nestea.
 
Cześć dziewczynki, a u mnie leżenia ciąg dalszy. Plamienia dalej mam ale podbrzusze trochę rzadziej mnie boli. Jak będę musiała leżeć cała ciążę to chyba zwariuje. Dziś drugi dzień a ja już nie wiem co mam ze sobą zrobić.
 
@Bafinka moj pierwszy dzień cyklu 05.05., ale wydaje mi się że owu mialam szybko bardzo bo w 9-10 dc, no zobaczymy [emoji4]
@anchela trzymaj się kochana, leżenie nie jest takie zle gdy się wie ze to dla dobra fasolki, krwawienie minie to będziesz mogła byc bardziej aktywna [emoji4] [emoji8]
 
nie sprawdza się. kiedy byłam z córką w ciąży wręcz promieniałam :)
Ja tak samo mialam w ciazy z corkami mialam cere idealna wlosy paznokcie tak samo w super kondycji, wiec ja w te przepowiednie nie wierze. Tez mi mowili ze np jak sie ma zgage to dziecko urodzi sie z wloskami a u mnie bylo na odwrot przy 1 corce zero zgagi a urodzila sie malym kudlaczkiem, przy 2 mialam okropna zgage a corcia lysa [emoji1787] jedyne co sie sprawdzilo to ze w obu ciazach mialam ochote na slodkie a to podobno na dziewczynki :) wogole u mnie z dzieciaczkami to co 5 lat roznicy. Jak sie malenstwo urodzi to mlodsza bedzie miala 5 a starsza 10.
 
Co do zgagi u mnie też się nie sprawdziło ;) zgage miałam okropną a córka włosów mało co. Pamiętam że ciągle jadłam pomarańcze i kinder bueno a praktycznie całkowicie mnie odrzucili od mięsa, wędlin.. zobaczymy jak będzie teraz :)
Wiem że mąż chciałby syna, za to ja jakoś wolałabym druga córkę. Ale wiadome, to tylko takie któreś rzedowe marzenie. Najważniejsze żeby zdrowe.
 
Ja tak samo mialam w ciazy z corkami mialam cere idealna wlosy paznokcie tak samo w super kondycji, wiec ja w te przepowiednie nie wierze. Tez mi mowili ze np jak sie ma zgage to dziecko urodzi sie z wloskami a u mnie bylo na odwrot przy 1 corce zero zgagi a urodzila sie malym kudlaczkiem, przy 2 mialam okropna zgage a corcia lysa [emoji1787] jedyne co sie sprawdzilo to ze w obu ciazach mialam ochote na slodkie a to podobno na dziewczynki :) wogole u mnie z dzieciaczkami to co 5 lat roznicy. Jak sie malenstwo urodzi to mlodsza bedzie miala 5 a starsza 10.
Też mam siostrę 5 lat starszą i 5 lat młodszą [emoji16]
 
Bafinka ja byłam w tamten wtorek na wizycie, 6t0 i już było serduszko, ostatni okres też 1.05 więc u Ciebie powinno już być widać:)
Co do objawów i płci to jakoś w żadne te przesądy nie wierzę. Dla mnie płeć nie jest ważna, byle zdrowa dzidzia była:)
Miłego dnia Dziewczyny[emoji274][emoji254]
 
reklama
Cześć wszystkim,
Ja chyba za szybko pochwaliłam się brakiem nudności. Dzisiaj rano wstałam do pracy i tak mnie zmuliło, że wzięłam wolne na żądanie. Leżę i czuję się do niczego. Domownicy w pracy, nie ma do kogo się odezwać, a już lepiej się czuję. Trzeba było iść do pracy.

@anchela współczuję, ale czego się nie robi... Dobra książka, film. Może z nudów wydziergasz jakiś kocyk. :)
 
Do góry