reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

ewka u mnie w luxmedxie wygląda to podobnie z USG ale moja ginekolog już kiedyś zapowiedziała że jak uzna że trzeba to na dodatkowe usg mnie skieruje. Ja idę do niej w piątek i o skierowanie poproszę bo w sumie już się na przyszły poniedziałek na usg zapisałam :) muszę mieć jednak skierowanie żeby za usg nie płacić, a jak byłam w szpitalu na wizycie kwalifikacyjnej to dr powiedział żebym USG w 38tc zrobiła żeby wagę sprawdzić
 
reklama
Też mam kartę z luxmedu i na nią chodzę do gin i mam usg za każdą wizytą bez problemu. 3usg przysługują na nfz, a luxmed opłaca każdą ilość.
Oleńka jak cię gin maca dopochwowo to mierzy sobie stan szyjki, dopiero gdy go coś zaniepokoi to może dodatkowe usg dopochwowe zlecić. Ja miałam też tylko raz takie usg szyjki, bo akurat dziecko się tak dziwnie ułożyło, że nie umiała wymacać, a okazało się, że tu 4cm:)
zawsze tylko słyszę że twarda i zamknięta.
Mam nadzieję, że w końcu usłyszę, że już się skróciła, bo cholerka już bym urodzić chciała.
 
Anii ja do medicover chodze i w sumie nie wiem jakie zasady sa u nich i co mam w pakiecie. To z usg mi gin zasugerowala ostatnio. Zobaczymy co powie jutro bo moze to ja cos pokrecilam.
 
reklama
Ja chodze prywatnie i zawsze mam usg i badanie, a od ostatnich trzech wizyt mam usg dopochwowe, by sprawdzac jak szyjka :)
Jutro usg szczegolowe, wiec pewnie bede duuuuzo opowiada Wam jutro, trzymajcie kciuki Kochane! :)
 
Do góry