reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łukaszek 25tc waga 540g ur.22.12.2011

reklama
super gratulacje dla maluszka że tak szybko i ładnie idzie do przodu. Miłego tulenia i pięknych wrażeń życzymy i szybkiego powrotu do domu abyście mogli jeszcze lepiej tulić się w domu bez zbęnego sprzętu przyczepionego i o każdej porze dnia i nocy. Powodzenia
 
Ależ ten Twój synek dzielny!!!
Cieszę się,że wszystko idzie w dobrym kierunku:tak:
No i z waga tez ślicznie ruszył do przodu!:tak::-)
 
dziekuje kochane za ciepłe słowa! dzis dzwoniłam i mały stabilny na tlenie 21-22% a waga to mnie z nóg zwaliła pytałamczy on puchnie czy mu tak przybywa-lekarka mówi ze przybyło-mały waży 1490g!!!!szok normalnie....bozezeby te płucka ruszyły no i zeby oczka były ok......wsrode znowu badanie....tak bym chciała by nas retinopatia omineła.....zobaczymy.
 
hej kochane byłam u małego wczoraj troszke saturacja mu leciała wiec tlenik miał na 24%-próbowali goodłączyc ale sie nie dał:) słabe jeszcze te płucka....za to przybywa na wadze ma juz 1510g. usg głowki miał wczoraj i bez zmian nie pogarsza sie.badaniazkrwiwyszły ok..dzis badanie oczek.....martwie sie oj bardzo bym chciała by było ok....
 
Tez trzymam kciuki. Ja sama przezywalam bardzo te badania zwlaszcza jak zaczeli Antosie wozic na konsultacje do Katowic. Teraz sami tam z nia jezdzimy. Wlasnie w piatek sue wybieramy.
 
reklama
zycze by było ok...my pewnie o wyniku dowiemy sie jutro bo ostatnio miał badanie po południu....kurcze mam jakieos doła znowu mysle z czym to maly bedzie sie borykał i ze ni bedzie ok...:(
 
Do góry