reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Hejka


Kindzi ale super jajko-ślicznie
Sylwetka ślicznie Ci wyszło strasznie sie też wzruszyłam -dziekuje!
MamaSzymusia super że jest wszystko dobrze
Bartkowa trzymaj się kochana!


Dziewczyny jak macie linki na allegro jakies wkłady dobre i tanie to poproszę ja kupuje w Biedronce tylko jak Bibi pisze są większe i nie wszędzie się zmieszczą.


Amelka(*)
Szymus(*)
 
Goniu, ale kiedy ja miałabym tam bywać? Tutaj rzadko zaglądam. Ja małego uczniaka, Antoś i praca, nie wspomnę o pracy domowej!!!No, może i się i zorganizuję kiedyś.
 
Witam


Iwonka super ;-)


Dziewczyny ratujcie 23 lutego mamy isc an urodziny do kolegi meza .. no i jest probvlem trzeba sie przebrac w postacie z bajek ... :laugh2: jeszcze nie wiemy czy idizmey na te urodziny ale jesli pojdizemy to w co sie ubrac ???


KArolku(*)
Aniołęczki (*)
 
Nicolciu (*)
Iskiereczko Gosi (*)
Michałku (*)
Synusiu (*)

Monila za wiedźmę sie przebierz hehe:-D:-D albo najlepiej poszukaj po lumpeksach czy mają jakieś stroje, jakby co to polecam ten na targu na górze często tam mają jakieś przebieranki, a ostatnio mieli nawet takie wielkie śpiochy :rofl2:
 
reklama
Monila- moze czerwony kapturek? kiedyś takiego sylwestra zorganizowalismy i wesoło było, tylko zależy jak podchodzicie, bo u nas nieliczna czesc wypozyczyla stroje z teatru i juz smiesznie nie bylo, bo wiekszosc to samoróbka :-) był król ze stroju mikołaja, ksieżniczka z sukni weselnej, lekarz w białym niby fartuchu, alladyn z turbanem na głowie...

co do wkładów:
WKŁADY DO ZNICZY ZNICZA OLEJOWE 120h WO7 BISPOL FV (2950831641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. sprawdziłam, palą sie rzeczywiscie 5 dni, nie kopcą, mieszcza sie w moje znicze, mniejsze też od nich zamówiłam, te 3 dniowe są małe, ciut wieksza średnica, ale niższe

http://allegro.pl/wklad-olejowy-wklady-do-zniczy-znicze-hurtownia-i2940939696.html przed tymi ostrzegam, palą sie połowę tego co piszą, tandeta

jak macie sprawdzone podajcie proszę link
znalazłam kerzena równiez na allegro
 
Do góry