reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

mamo Szymusia dla Twojego 8 latka
Z

deser lody zamiast kwiatków, pewnie bardziej go ucieszy, a poza tym zdrówka, niech rośnie zdrowo!!!
Bishopka ukryte talenty w Tobie. Ja też torty sama robie, bo moi chlopcy kupnych nie uznają.
 
reklama
Bishopka wszystkiego naj, naj, naj, spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych malutkich a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania :***


Iwonka przekaż Starszakowi buziaki urodznowe od e-ciotki. 8 lat to przecież poważna sprawa :-)
 
images.jpgBishopko Kochana - dużo zdrówka dla Ciebie w dwupaku, szczęśliwego rozwiązania i co by Cię w rodzince słuchali i przez najbliższy okres ciągle nadskakiwali ;) !!!!!

A to tylko do powąchania i popatrzenia :)


Iwonka i ja dołączam do życzeń dla Starszaka;)

Aguś nareszcie !!!!:)
 
Ostatnia edycja:
Iwonka wszystkiego najlepszego dla Starszaczka :-)


jejciu my wczoraj mielismy audty w pracy ... wszyscy chodzili jak na szpilkach ngi jak z waty mieli .. nawet mi sie udzieliło , bo to taka wazna wizytacja dla nas .. dzis kontynuacja tego ehh jedna babeczka a tyle strachu narobiła ...:-p

jutro mam wolne .. wiec zaplanowałam rano bieg po sklepach a pozniej sprzatanie mieszkania ... a pozniej cos wymysle dla mojego meza ...:-) ahhh teraz tak mi sie okres przestawił ze wychodzi na to ze jutro beda płodne :-p tak wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :-p
 
Ja też doceniam ciągły dostęp do PC w pracy, dzięki temu jestem na bieżaco, za to w domu juz nie mam siły do komputera zasiadać...Milej i lepiej sie pracuje podczutujac Was w przerwach :-D
Zwłaszcza, ze przed chwilą znowu pytanie: urodziłaś, jak tam?...
A tak naprawdę dzisiaj skończyłabym upragniony 36 tydzień, tak odliczałam do tego dnia...Wojtuś byłby donoszony...
[*]
[*]
[*]
 
Kasiu ja Ci życzę szczęśliwego rozwiązania :)

Iwonko dla twojego starszaka wszystkiego najlepszego

A ja tort jutro będę piec na walentynki dla mężusia, napewno się ucieszy bo to taki łakomczuszek :)

Monila uda się...Walentynki robią cuda, ja w tamtym roku też miałam dni płodne w walentynki i udało się:)

Nicolciu
[*]
Iskiereczko Gosi
[*]
Michałku
[*]
Filipku
[*]

Dla Naszych Aniołeczków Kochanych
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
 
reklama
Iwonko i ja się dołączam do zyczeń starszaka...wszystkiego naj naj naj :tak:

Monila no to na walentynki proponuje kupić sexi bielizne i spędzić cały dzień w łóżku, ale nie leżąc obok siebie :-D a my cioteczki kciuki będziemy trzymać :-)

A my Walentynek nie obchodzimy, mój mężuś czasem i bez okazji kupi jakieś kwiaty czy zabierze na kolacje...
 
Do góry