reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dziewczyny obawa jest, ja miałam ją do samego końca... jak położyli Julcie na mnie i wiedziałam, że oddycha jest wszystko ok to strach minął, ale był dalej chociaż nie taki duży. Teraz też jest, nie raz myślę że zwariowałam ale cały czas nawet w nocy nie śpię i podchodzę do niej, sprawdzam czy oddycha. Wiem, że to "normalnym" matkom które nie utraciły dziecka może się wydawać głupie ale ja wtedy mam czystą podświadomość i wiem że jest dobrze.

Wiara czyni cuda, to nam zostało i nikt jej nie zabierze

A co do kochania dziecka to sama nie wiem jak to opisać. Kocham moje dwie Córeczki nad życie chyba tak samo, a może z drugiej strony jak na to patrzę to może i Julcie bardziej, tzn nie chcę żebyście mnie źle zrozumiały...po prostu kocham ją podwójnie pewnie dlatego że miłość jaką miałam dla Nikosi nie miałam komu jej dać, a teraz mam Julcię do której zawsze mogę się przytulić itp, a może dlatego że za Nią oddam życie jeżeli będzie taka potrzeba a za Nikolę już nie mam jak bo Ona jest Pięknym Aniołeczkiem, Naszym Aniołkiem Stróżem.

Nie będzie napewno tak że nie będziecie umiały pokochać swojego kolejnego maluszka i na pewno nie zapomnicie nie przestaniecie kochać swojego Aniołeczka. Każdej z nas jest dane zostań mamą ziemską i każda z Was nią zostanie prędzej czy później ale ZOSTANIE!!! I nie będzie już tylko mamą Aniołka, ale będzie miała miano Aniołkowej i Ziemskiej Mamy:) Więc nie możecie się poddawać Nigdy!!!

Może napisałam jakoś nie ściśle ale mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodziło

Dla NAszych Aniołeczkó
[*]
[*]
[*]
[*]
 
reklama
dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki zebym miala sily do rzucenia palenia a wtedy zaczniemy staranka ale jakos kurcze nie moge sie zmobilizowac:(
pozdrawiam was wszystkie :*
aniolki swiatelko (*)

dziekuje wam za zyczenia i pamiec1
nie moge was doczytac tak duzo piszecie:))
zaloze internet stacjonarny jak najszybciej:)

bibi dobrze czytam jestes w ciazy?! GRATULACJE!!!!
 
Ostatnia edycja:
Aguś, bo siła tkwi w modlitwie. Ja też rzuciłam;)

Będziemy Cie wspierać, ale daj nam szansę:tak: i zagladaj do nas częściej:-p:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Bry! :-)


Agnieszka trzymam kciuki ;-) pamietaj motywacja i samozaparcie daje bardzo dobre efekty :tak: a dla dzidzi warto !!!! :-)


Dominika normlane ze sprawdzasz czy mała oddycha ... ja pewnie tez bym tak robiła ... pewnie kazda aniołkowa mama tak robi .. a jak tam mała ksiezniczka ?
 
reklama
Do góry