reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Kingus tęsknię za swoimi dziećmi. Zbliża się termin porodu i jest mi dlatego ciężko_Od czasu do czasu przychodzi taki czas że trudno sobie z tym poradzic,pogodzić się.
 
reklama
Wojtusiu (*)

Dziewczyny mi sen powrócił jak zaszłam w ciążę, teraz to nie raz kłade sie o 21 i zasypiam jak dzidziuś.
Ale fakt po smierci Filipka nie umiałam spać, bałam się....nie wiem czego ale bałam się zasnąć, ten strach powodował że nie potrzebowałam snu....
 
Ja tez sie zastanawiam czy jeszcze kiedyś będzie dane mi być ziemską mamą i cieszyć sie macierzynstwem... Powierzam te myśli mojej Córeczce i staram sie wierzyć ze stanie sie tak jak Ona by chciała.
 
Gosiu wiem... ja przed "porodem" płakałam jak głupia przez 2 tygodnie... ja wiem, że nasze Aniołki są szczęśliwe, bo przecież są w najpiękniejszym miejscu, ale to tak ciężko czasami...
Chciałabym Was dziewczyny naprawdę przytulić, to może nie za wiele pomaga, ale jak czujesz, że masz w kimś oparcie, to inaczej...
Bibiana Ja wczoraj spałam dobrze i nawet się wyspałam! :szok: :)
 
Pola będzie Ci dane...spójrz na mnie jeszcze niedawno tez nie wierzyłam....no bo dlaczego miałabym znów nią być skoro do tej pory nie jestem....cały czas tak myslałam, aż tu nagle i dla mnie zaświeciło słoneczko:tak:

Gosiu wiem, że Ci ciężko...wypłacz się....ale pamietaj, ze Twoje dzieci są szczęśliwe....przytulam

Kindzi normalnie w szoku jestem....to cos Ty zrobiła że spałaś?

Ok ja ide spać, bo moja godzina dawno mineła, a buzia mi ziewa....sama....
 
Kubusiu (*)
Aniołeczki malutkie (*)
Córeczko, Kocham Cię (*)
Fasolki zdrowka ***

Dzieczynki ja jak trafilam tu na forum to tez strasznie sie balam ze nigdy nie pokocham drugiego dziecka a dzis wiem ze jesli tylko Bog da mi sie cieszyc ziemskim macierzynstwem bede kochala moje dziecko tak bardzo jak Amelke, wiem to dzis ale w marcu jak dziewczyny pisaly ze tak bedzie to ciezko bylo mi w to wszystko uwierzyc a teraz wiem ze pisaly prawde...Tule Was mocno...
 
Dziewczynki, obawy będzie miała chyba każda z nas. Nawet kiedy jestem w ciąży, to ciągle dręczą mnie myśli, czy będzie mi dane być jeszcze mamą, bo przecież sama ciąża o tym nie świadczy- już raz to przerabiałam. Jak to w tej bajce "lis i kozioł"- juz byłam w ogródku, witałam się z gąską...... niestety, to życie za nas niejednokrotnie decyduje, jednak my musimy wierzyć, bo wiara czyni cuda.....
Ja po badaniach, jutro wizyta, ciekawe jak tam, dziwny stres mnie ogarnia :confused:
 
reklama
Do góry