reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Wojtusiu malusi (*)

Bishopka ja mam ziolowe kropelki na wyciszenie i sen ale nie pomagaja, mam tez leki nasenne ale za czesto boje sie ich brac bo wiem ze uzalezniaja i jak nie przespie kilka nocy z rzedu to dopiero wezme jedna ale strasznie ich nie lubie...
 
Smerfetko, to faktycznie ciężko. Ja w sumie tez od ciąży z Szymonkiem cierpię na słabe spanie, choć jakieś dwa miesiące, te ostatnie spałam dobrze. Od tygodnia na sen starcza mi tylko 3-4 godziny :baffled: oczywiście w dzień mogłabym spać, ale tak jak Ty, robię wszystko by być bardziej zmęczonym, a to ponoć tez źle wpływa na sen.


Ja od wczoraj zmagam się z grzejnikami, zapowietrzyły się, piec włącza się co chwilę i nawet nie zagrzeje grzejników, a już się wyłącza:confused: Więc odpowietrzam instruowana przez męża telefonicznie. Do tego pan pies :angry: rak chyba mu zrobił rzut na jelita, bo jest taki inny, a do tego całą noc walił kupy- luźne :angry: I jeszcze z pracy mnie wkurzyli, miałam mieć wyższe ubezpieczenie, tak sobie pani zaznaczyła (chodziło mi o korzyści po porodzie) a tu deklaracja z niską składką, a dodzwonić się do pani graniczy z cudem :no: normalnie mam dość, ciagle coś, ciekawe co jeszcze się przyplącze.....

Wojtusiu (*)
 
Hej Dziewczynki

Kinia Kochana Ty powinnas czając się czymś konkretnym. Mi ostatnio tez jest bardzo cięzko.Na samo wspomnienie mam łzy w oczach,w gardle ściska albo płaczę. Ratuje mnie szydełko.Nie mam czasu zbyt wiele na myslenie. Może i Ty powinnas coś wymyślić by mysli i ręce zająć...

Bishopka jak Twój kocyk?

Wojtusiu (*)
 
lampeczki dla naszych aniołków (*) (*) (*)
Mniej mnie na forum ,bo serwetę robiłam

serwetę składa się w doniczkę i można dać komuś prezent .:-D:-D:-D
W bonusie fotki małej
zabawa z lusterkiem i zaczynamy przygodę z raczkowaniem .
 
Gosiu ja nie mam talentu do szydelkowania ani robotek recznych, za 10 dni lece do PL to kupie sobie ta kanwe czy jak to sie tam nazywa do wyszywania krzyzykami , zobaczymy czy chociaz to bede potrafila zrobic...
 
reklama
#3 pam_x_pam

user-offline.png

Banned
gold_rank_6.gif
 
Do góry