reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Ale sie dziewczyny rozpisałyscie :-) Jakbym wiedziała, to też bym się dołączyła...
Mamo Natalki, dziewczyny maja rację...nadzieja zawsze umiera ostatnia. Znienawidziłam ostatnio zwrot "trzeba czekać", ale czasem nic inego nie można zrobić.
As Ori piękna, i jej imię przerobione zdecydowanie piekniejsze :-)
Marka trzymam cały czas kciuki i mocno wierzę razem z Tobą, ze będzie dobrze
Sylwetka życze wytrwałości, bo ja nawet jak się wkurze, to później szybko odpuszczam. Ale czasem trzeba sie "postawić":-)

Ja zaraz jadę na cmentarz. Tak sie cieszę, ze mam jeszcze troszkę wolnego, bo nie wyobrażam sobie siebie teraz w pracy. Zbieram siły. A tak moge popłakać kiedy chcę, a ostatnio wraca wszystko ze zdwojoną siłą. Więc siedzę, oglądam i wspominam chwile kangurowania i dotykania. Dobrze, ze nam tego w szpitalu nie zabraniali.
 
a ja byłam u gina i mam zapalenie przydatków, jeszcze mi k***a tego nie brakowało. Antybiotyki, globulki, ibuprom. Najprawdopodobniej przeziębiłam...
byłam dzisiaj u psychologa, z inną babką miałam spotkanie, zaczynam terapię behawioralno-poznawczą czy coś w tym stylu.

Jakiś do d... dzień dzisiaj.
 
reklama
Do góry