reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Bibi martwie sie wszystkim bardzo ... :-(



Kubusiu (*) dla Ciebie kolorowe swiatełka .
kolorowe-wiatelka.jpeg
 
Monila witaj w klubie! ja tym razem słyszałam jakieś głosy oraz przerażający płacz dziecka. oczywiście tylko w mojej głowie, obudziłam się zlana potem i przerażona, sparaliżowana strachem...

Dla Kubusia
[*]
 
Monilko wiem ze łatwo powiedzieć ale nie mozesz sie wszystkim denerwować,moze jakies ziołka wyciszajace?zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze

Kindzi współczuje tych snow,a jak po rozmowie z psychologiem?

Marka to czekamy na wyniki ...

Kubusiu za wczoraj (***)
Wiktorku za wczoraj (***)
Aniolki (***)
 
Bishopka, a może właśnie zrosty jej się porobiły nie od noszenia dziecka, tylko od nic nie robienia. Tez bardzo bałam się zrostów i dużo czytałam na ten temat, rozmawiałam z lekarzem i zrosty się robią kiedy po operacji brzucha człowiek mało się rusza. Organy wewnętrzne są wtedy zastane i się zrastają. Gdy jest zapewniona odpowiednia ilość ruchu nie powinno do tego dojść. Gdy przekręcamy się z boku na bok, gdy chodzimy, gdy się schylamy, no i między innymi jak podnosimy dziecko i zajmujemy się nim - organy w nas również się ruszają i wtedy nie ma szans na zrosty. No a jak ona mówiła, że zaczęła małą nosić około 2 mc po operacji to pewnie inne czynności ruchowe też ograniczyła do minimum, bo przecież "ona jest po operacji" i nic nie może robić (znam takie przypadki:) Dlatego tak ważne jest żeby jak najszybciej po CC wstać, a podczas leżenia kołysać co jakiś czas lekko biodrami.
 
reklama
witajcie.

Dziewczynki zapalam światełka dla aniołków (*) (*) (*)

Ja po cc nie wstawałam od razu ,bo byłam po silnym krwotoku i założoną tamponadą .Nie mogłam się ruszać do chwili zdjęcia tamponady wewnątrzmacicznej czyli przez 16 godzin leżałam na brzuchu i patrzyłam w sufit :szok::szok::szok:
Nie wiem jak ja to zniosłam :no::no:
Gdy zagrozenie krwotokiem minęło to zaczęli mnie pionizować i wywalili pod prysznic .Potem spacerki do wc były przymusowe co 2 godzinki ,bo trzeba było myć brzuch szarym mydłem :rofl2::rofl2:
Wklejałam wczoraj kurkę ,ale mi się nie wkleiła .
Dziś więc to czynię .
Moja pierwsza kurka wielkanocna
 
Do góry