reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Mamo Natalki najpierw piszesz ze pusty pecherzyk , teraz piszesz ze niby sie cos pokazało ... wiec jak wkoncu jest ?? dziewcyzny nie chca ci robic złudnych nadzieji tylko wiedza jakie miały doswiadczenia ... chca pomoc... ja bym poczekała na wyniki bety ... a moze ciaza jest młodsza niz ci sie wydaje??
 
reklama
Mamo Natalki, wiec trzeba czekac...

Mika, przykro mi z powodu Twojej babci. Mam nadzije, ze wszystko jakos sie ulozy

Monilko, tule...

Bibi, js tak samo. Nerwicy dostaje jak widze to babsko. Mazurowna tez sie tym chwali. Chca z Polskich Matek zrobic maszyny do zabijania. pralnia mozgow.
 
Ostatnia edycja:
Ewask ja jestem całkowicie przeciwna usuwaniu ciąży, przecież jak ktoś nie chce dziecka to może je oddaś do odopcji.

Elomelo własnie to jest najgorsze, ze telewizja pokazuje je jako bohaterki....dziś było dla mnie przesadą jak znów zaprosili ją do tematu eutanazja, przecież wiadomo, ze ta kobieta "zabiła by" każdego cierpiącego więc w ogóle nie powinna sie wypowiadać na takie tematy, ale tak jak As pisze olać ją......

As no racja w Warszawie to już w ogóle ceny :szok: no ale pewnie zarobki wyższe....mój brat kupił ziemie 1000m za 80tyś i to było drogo:confused2:
 
As 76 hahaha... no to ktoś miał niezłą fantazję żeby źrebaka nazwać Orgia :) Moja klaczencja ma na imię Tequilla, a w skrócie wszyscy wołają na nią Tekla.

Monila przytulam. Ja co wieczór spać nie mogę. M zasypia, a ja zawsze jeszcze długo leże i wszystko rozpamiętuję, wyobrażam sobie jakby to było, myślę dlaczego, wspominam jak Dominik trzymał mnie za palca...
 
As śliczna ta siwka :) ja mam 2 żółwie, pływają w oczku, a zimują w domu i zapomniałam o 2 stukniętych papugach Pierre i Doli.

Bibianka nie denerwuj się :) ja mimo wszystko Czubaczkową lubię, ma rewelacyjne teksty ;) zgadzam się z EWASK

Mamo Natalki ​bardzo mi przykro... :(
 
Mamo Natalki ja bym jeszcze poczekała.
Nieraz trochę owu się spóźni i ciąża jest młodsza niż powinna być .
Nic Ci nie szkodzi aby trochę zaczekać .
Zrobiłabym betę i po 2 dniach powtórzyła .
Jeśli będzie przyrost to obserwacja ,a jeśli spadek to już wiadomo ...:sorry:
Ja nadal trzymam kciuki i nie poddaję się złym myślom
Czasami dzidzi trzeba dać drugą szansę :tak:
 
no ja po wizycie... i jeszcze za szybciutko bylo troszke ...lekarz powiedzial ze to wczesny tydzien ale widac ze " cos sie tam kroi" i mam przyjsc 5 lutego...
zaczne robic aaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm dla uspokojenia na 3 tygodnie hehe:)
 
reklama
Ale napisałyście od rana, a raczej od nocy :szok: Gdybym wiedziała, że siedzicie na BB, to też bym weszła, bo jak się koło 2 obudziłam, to do 4 nie spałam :crazy:
MamoNatalki, już minął tydzień, chyba powinnaś mieć już wynik badania ??:baffled: Ja też bym poczekała, w sumie, to nawet nie jesteś w stanie nam powiedzieć, który to tydzień ciąży, a czasami lepiej jak organizm sam zacznie wydalać, niż usuwać farmakologicznie.
As :szok: taka sukienkę w jeden weekend ? Ty to miałaś od poczatku zdolności :-)
Bibi, też widziałam tą rozmowę z Czubaszek i trochę zaczęła mnie drażnić, choć o tej eutanazji, to po części się z nią zgadzam. O kwestii aborcji trudno mi się wypowiadać, po pierwsze tak jak Ewask pisała, patrząc na Madzię z Sosnowca, czy zabijanie przez matki swoich dzieci niby w szoku poporodowym. Po drugie w naszym kraju adopcja dziecka idzie bardzo mozolnie i zanim takie dziecko trafi do odpowiedniej rodziny, to najczęściej jest już w stanie "skrzywdzonym"- choroba sieroca, lękliwość itp. Jeśli zaś chodzi o sam zabieg, to to już jest całkiem dla mnie nie do pojęcia, jak można pozbyć się istoty z nas powstałej, a poza tym sam zabieg jest okropieństwem - kiedyś widziałam filmik na YT- koszmar :no: Uważam jednak, że aby takich sytuacji nie było, należałoby dać wszystkim chcącym darmowy dostęp do leków antykoncepcyjnych.
Sylwetko, trzymaj się, a chłopowi daj karę - zero miziania ;-)szybko przestanie Cię wkurzać i będziesz miała zawsze rację :-D

Chciałam Wam wkleić filmik ale nie potrafię chyba :eek:
 
Do góry