reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Cudowna wiadomość Gosiu, oby jak najwięcej takich w tym roku :D

Zdjęcie córci Bishopko widziałam, super ;) A co do zdjęcia powyżej i bociana, nie umniejszajmy roli w porodzie Kaji hihihihi :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)

Kaju moje gratulacje tak się ogromnie kochana cieszę że wszystko jest u Ws dobrze.Całuję Was.

Elomelo Poproszę o te namiary do tej Modlitwy różancowej.

Wszystkim Aniołeczkom
[*]
Nataleczko najdroższa moja dzisiaj mamusia Cię odwiedzi z tatą
[*]
 
Kaju moje gratulacje, Filipku witaj na świecie życzę Wam duzo zdrówka.
Jaka super wiadomość z rana.


Elomelo
właśnie słyszałam o tej grypie, chciałam sie wybrać w przyszłym tyg do Wisły ale troche sie boje.

Mamo Natalki nie mysl negatywnie, czekaj do wizyty, napewno będzie dobrze.

Wszystkim mamusią aniołkowym miłego dnia.

A naszym aniołkowym dziecią (*) duzo zabawy tam w niebie, opiekujcie się swoimi rodzinkami tu na ziemi.
 
reklama
Do góry