reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
ja jestem po wizycie i czego sie dowiedzialam ... no wlasnie...haaa... najpierw zdziwiony ze tak wysoko mnie piecze ze w takim miejscu a pozniej powiedzial ze moze zrosty sie porobily , ja mu na to ze zaczelo mnie juz piec w dniu kiedy mi wody odeszly i ze z czego to moze byc a on ze ..."no no no to powinno przejsc" , zrobil usg (tylko blizny) powiedzial ze to wszystko jest swieze ze "tam " jest ok , i ten lekarz kazal mi brac luteine znow bo za dlugo mam @ ze nie powinno tak byc i ze jak nie przejdzie to mam znow przyjsc. a tak naprawde dalej jestem glupia jak bylam:/

Dalam mu te wyniki z sekcji to powiedzial tyle ze "dziecko nie bylo uszkodzone , ze tutaj znaczenie mialo bardziej wczesniactwo"


i mowil ze powinnam rok czekac na starania bo moze jajo sie nie zagniezdzic w macicy i dojdzie do poronienia , poprostu oszalec mozna co lekarz to inna gadka ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki *

U mnie pogoda dziwna ani cieplo ani zimno, nic sie nie chce...
marka tak to jest z tymi lekarzami kazdy ma swoja teorie i inne podejscie, to ze cos Cie tam boli to nie jest normalne, masz to zaczerienione albo cos sie z tego saczy ? co do staranek to zalezy jak wszystko wyglada, moj gin dal mi zielone swiatlo po 6 miesiacach powiedzial ze wszystko jest wygojone i wyglada super wiec nie widzi przeciw wskazan. wiem ze ten czas czekania jest straszny ale lepiej stosowac sie do zalecen lekarza

Januszku (***)
Anioleczki (***)
Fasolinki ***
 
Marka mi tez wielu lekarzy mówiło ze jednak rok conajmniej jest najbezpieczniejszy na zajscie bo jak mi powiedział ost moj lekarz - procesy regeneracji trwają cały czas jeszcze mimo ze blizna jest wygojona.ktoregos dnia chyba w PnŚ oglądałam program gdzie lekarz sie wypowiadał ze to chodzi z tym rokiem ogolnie nie tylko po CC tylko po ciazy o to ze rok trwa kumulacja w organizmie ponownie żelaza.

Januszku (***)
Synku (***) kocham Cię i tęsknię
Aniolki (***)
 
ja niewiem czy dam rade rok wytrzymac jakas chyba nienormalna jestem ale tak sobie zakodowalam ze 6 miesiecy :( dwoch lekarzy mowilo ze 6 miesiecy a ten mnie dzis zas postraszyl:(
 
marka, mi lekarz mówił, że powinnam odczekać rok ze względów psychicznych, a ze pół roku to jest juz dobry czas. Powiedział też, że im szybciej się zajdzie, tym wieksze szanse na utrzymanie ciązy :szok: I bądź tu mądrym
 
no wlasnie nie da sie nadarzyc za tym co mowia , i sama niewiem co myslec i robic:confused:
a od tego lekarza ciezko cos wyciagnac , moglby chociaz powiedziec czy sie to goi normalnie czy cos.Kinia mnie piecze z tej prawej stronu obok pepka i jak zaczyna mocno piec to sie to takie gorace robi albo jak postoje albo jak ide dluzej a jak sie poloze wtedy to wyskakuje taka bulka , w ogole z prawej strony mam wiekszy brzuszek niz z lewej
 
Ostatnia edycja:
Mi lekarz mówił że pół roku a miałam ciężkie cięcie. Po 8miesiącach zaszłam w ciążę. W końcówce byłam pod ścisłą kontrolą i dwa tyg wcześniej mnie rozwiązano dla bezpieczeństwa.
Januszku (*)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry