reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

ja gosiu troche zakrecona jestem w tym sensie to pamietalam ale myslalam ze w srodku tylko pionowo bylas cieta a na skorze masz poziom tak jak ja a ty masz jeszcze skore w pion cieta tak??? dobrze to rozumiem? ja tez mialam bezwodzie tak lekarz mowil w tym bytomiu dlatego nie czekali z cieciem. te ciecia sa dobre ale pozniej ile strachu co nie...
 
reklama
Nie,z tego co zrozumiałam to macicę miałam ciętą i poziomo i pionowo.Kurcze tak mi lekarz mówił ale teraz już nie wiem.Może na zewnątrz poziomo a wewnątrz ponowo? Muszę zajrzeć do domumentów.
 
MAGDZIU - wszystkiego NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO !!!!!! Dużo sił, wytrwałości i spełnienia Marzenia w 2013 r. !!!!!!!

tort.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry