reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

DZIEWCZYNY ALE DZIŚ SIĘ WKUR*****!!!! Do tej pory mnie trzyma!!!
Jak wiecie półtora tygodnia temu postawiliśmy chłopcom pomniczek. Ja dziś z mężem zachodzę na cmentarz... patrzę już z daleka, a tam jeden ze zniczy tak dziwnie stoi, nie na swoim miejscu. Znicz z podstawka w kształcie serca, który normalnie stoi z boku na ziemi, stał na płycie, na początku myśleliśmy, że może wiatr przewrócił i ktoś postawił tak gdziekolwiek... ale podchodzimy bliżej a tam pełno białych paprochów leży. JA PATRZE........ a górna płyta ZALANA WOSKIEM, posypana tymi białymi paprochami, które okazały się pokruszonym wkładem ze znicz i caluśka płyta "porysowana" tym woskiem (w sposób jakby ktoś wziął pokruszona kredę na dłoń, przyłożył do tablicy i nią zaczął mazać, więc poza zalanym miejscem pełno było krech na całej płycie górnej. Dolna płyta również była zalana woskiem... najpierw mnie ogarnęła tak wielka złość, aż się zatrzęsłam, później płacz, a na koniec wielki smutek. Co za wandale. Jak tak do cholery można... Szczęście w nieszczęściu, że tylko coś takiego zrobili. Maż pojechał do domu, przywiózł wrzątek w termosie, ale było mało. Dwa razy musiałam iść do kwiaciarni przy cmentarzu, żeby mi pani wody dogotowała... i jakoś udało się doczyścić..... A tak w ogóle chyba widziałam dziś złodziejkę. Nie chcę osądzać, ale baba dziwna była. Gdy siedziałam i czekałam na męża jak pojechał po wrzątek, nagle między groby weszła babka, podeszła do grobka dwa rzędy dalej, stal tam wrzos, znicz już nie palący się, jakiś bukiecik w doniczce ze sztucznych kwiatów i aniołek. No i ta baba nachyliła się, zaczęła coś mieszać w tych sztucznych kwiatach, nagle wsadziła aniołka do reklamówki, później znów złapała te kwiaty, wyciągnęła je szybko i wrzuciła do skrzyneczki sąsiedniego grobka, wzięła doniczkę, poszła do śmietnika ja wyrzucić, wzięła reklamówkę do której włożyła aniołka i sobie poszła. Akurat jak odchodziła to maż wrócił i jak na mnie spojrzał, to spytał co się stało. Opowiedział szybko o tym co widziałam i stwierdził, że faktycznie jakaś dziwna była. Dziewczyny, ona ani wkładu nie wymieniła, ani płyty nie przetarła... no nie wiem. Mi to wyglądało tak, że aby nie podejść i chamsko ukraść aniołka udała, że coś robi przy grobku i może się wyda mniej podejrzane, ze coś z niego zabiera. Ogólnie wszystko trwało hmmm nie wiem czy minutę, no może 2 łącznie ze spacerem do śmietnika... Nie wiem, może sie mylę, ale przez te hieny cmentarne i wandali człowiek ma głupie myśli...

Chłopcy
[*]
[*] Przepraszam, że ludzie na ziemi są tacy okrutni i chcieli zniszczyć wasz domek :-(
Aniołki (*)
 
reklama
cześć dziewczynki
melduję się po wizycie dopiero dziś bo jakoś tak samo wyszło
to już 8 tydzień serduszko bije małe ma 16 mm więc termin mam na czerwca narazie jest ok ale wiadomo człowiek ma straszne myśli jak zawsze i dlatego spać nie mogę a teraz jeszcze trzeba ogarnąć cmentarze ale powoli dam radę bo najzwyczajniej muszę


Aniołki (*)
Antosiu Michałku (*) (*)
I opiekujcie się nami
 
Hej dziewczyny!!!

Tekla - brak słów... żeby im ręce kurde powykrzywiało.. bardzo mi przykro,że musiałaś się denerwować i smucić jednocześnie... Mam nadzieję,że nigdy więcej nikogo coś takiego nie spotka! Buziaki,trzymaj się!
dorka - superrrr:))) Czyli Nasze Aniołeczki nieźle zaszalały w niebie, dużoooo jest nas czerwcówek:)) Bardzo się cieszę:) buziaki!

Ja kupiłam już Aniołeczka nowego i kupiłam jakby osłonkę w kształcie serca i zrobię z niej dekorację dla Stasieńka z różami.
Mam nadzieję, że mu się będzie podobało ;)
A oto Nowy Aniołek Mojego Syna
IMAG1428.jpg

Czuwajcie nad rodzicami Aniołki
[*]
Synu Kocham Cię, tęsknię bardzo! Bądź przy mnie Stasiu
[*]
[*]
[*] Kruszynko
[*] !

 

Załączniki

  • IMAG1428.jpg
    IMAG1428.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 114
Tekla- a moze ktoś był z małym dzieckiem i ono przestawilo znicz, przewrócił się i dziecko tak pomazało??? Całe szczęście, ze udało Ci się doczyścić...czytajac posta martwiłam sie, ze nie dasz rady...straszne i wyobrażam sobie co czułaś!!! Przytulam mocno!!!

Dorka- super wieści!!! trzymamy kciuki!!!

Pietrucha śliczny aniołek

(*) Wojtusiu to już 10 miesięcy bez Ciebie

(*) Aniołki
 
Tekla faktycznie z tym rozlanym woskiem to jakaś masakra ale może faktycznie jakieś dziecko przewróciło najważniejsze, że udało się usunąć wosk z pomnika. U moje dziadka po takich zaduszkowych zabawach została tłusta plama i nie bardzo chce zejść.
Przeraża mnie trochę to zbliżające się święto jeszcze nie mam kwiatków ale to cięte do bukietu i stroika więc może kupię je jutro lub po jutrze postawię w chłodnym miejscu i mogą stać. Jakoś w tym roku nie mam weny na dekorowanie domku dla Michałka


Aniołkowa Bando (*)
Antosiu i Michałku (*) (*)


Ciężąróweczki &&&&&&
 
Kurczę, ale jakby dziecko przewróciło to była by pewnie tylko dolna płyta oblana, bo ten znicz stał na ziemi obok pomnika (nawet nie na płycie) więc dziwne jest to, że górna płyta też była oblana, od ziemi do górnej płyty jest chyba z 50 cm, więc nie realne jest jej oblanie poprzez przewrócenie znicza i do tego wszędzie leżał pokruszony wkład w takie mniejsze i większe "kuleczki" no i poza oblaniem ta górna płyta cała była pomazana, jakby ktoś tymi kuleczkami szorował po niej. :-( Na szczęście zeszło i mam nadzieję, że już nic takiego nie będzie miało miejsca.
 
reklama
Dzieci moje Kochane!!!
Dziś są wasze pierwsze urodzinki.
Mamusia przesyła wam milion buziaków,
oraz tysiące światełek do nieba


2u.jpg

A na Aniołkową imprezę urodzinową posyłam Wam dwa piękne torty

Dla Kaspianka i Dla Dominisia

3u.JPG 3u.JPG


Oraz wiele prezentów od mamusi, tatusia, fasolki, dziadków, cioć i wujków!

1u.JPG

Wszystkiego najlepszego w dniu Anielskich urodzin!
Bardzo was z tatusiem kochamy!
[*]
[*]


 

Załączniki

  • 2u.jpg
    2u.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 57
  • 3u.JPG
    3u.JPG
    18,5 KB · Wyświetleń: 59
  • 1u.JPG
    1u.JPG
    25,8 KB · Wyświetleń: 64
Do góry