reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
ja zmuszam moją siostrę, zeby grała :) bo: jak ona wygra to się podzielimy 50:50 a jak ja wygram, to wszystko biorę dla siebie :-D No to Sylwetka, czekamy aż się nazbiera jakieś 8 mln i się podzielimy :D Ty szóstkę i ja to tak akurat chyba ;)
 
Też liczę na obniżkę rat i wygrana w totka, oczywiście!
Witam z kawusią.

Amelko(*)
Szymusiu(*)

Dziś snił mi się mój Synio, jego cialko zostało wyłozone wnaszym domu, na stole w kuchni, a obok był Matys ale jego nie widziałam. A ja wokół rozkładałam to, co się kładzie na pomniczku. Dziwny sen.Tak sobie lezeli. Może dlatego, zę wczoraj oglądałam dokument o dziecku, ktore juz kiedyś zyło. Ale nie obejrzałam do końca.
 
Ostatnia edycja:
Szymusiu (*)
Amelko (*)
Aniołeczki (*)

Kindzi moja sis w banku pracuje i w sobote mi powiedziała, że wibor znów w dół i ponoć mają tanieć kredyty bo spadła ilość kredytobiorców i to bardzo....

A w totka mam nadzieję, że i ja wygram....chociaż nie gram :-D ale i tak nie wiedziałabym co zrobić z pieniędzmi....zawsze mówiłam że pomogę chorym dzieciom....ale kwota byłaby za niska i nie nwiedziałabym które dziecko mam wybrać....

Monilka proszę mi nie chorować :angry:

Kasiu wycałuj Agatkę:tak:
 
Bibi kupie sobie w aptece jakas płukanke na gardło i mysle ze bedzie lepije .. a jesli nie to niestety wizyta u lekarza mnie bedzie czekac ..

ajjj mam nadzieje ze nastepny cykl bedzie owocny ... tak bym chciała na swieta tulic malenstwo ..;-)

a ty kochana jak sie czujesz ??
 
reklama
Amelko (*)
Szymusiu (*)
Córeczko, kocham (*)
Aniołeczki (*)
Fasolki zdrowka ***

U mnie od wczoraj pada snieg i napadalo go juz tyle ze masakra dzis nie moglam jechac do pracy ale mam taka fajna prace ze moge pracowac w domu oczywiscie nie codziennie ale w awaryjnych sytuacjach jak ta. Wczorajszy dzien nawet nie byl najgorszy, zlecialo szybko. Kolezanki pochowaly zdjecia swoich dzieci z biurek to widzialam w piatek jak bylam wiec wczoraj postawilam zdjecie Amelki na swoim biurku i poszlam zrobic sobie kawke i jak przyszlam to czesc osob juz postawilo zdjecia spowrotem a reszta zrobila to pozniej.

Milego dnia :)
 
Do góry