reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

wiolu, współczuję, są ludzie i ludzie- niestety :-(

Bibi, no nie wiem, nie wiem, chyba zrobie test ciążowy :-D:-D:-D A wagą się nie martw, jak zaczniesz nabierać, to będziesz się bała spojrzeć na wagę. Póki Bibianki rosną, to jest ok, widocznie masz odpowiednie pokłady na to by dostarczać im potrzebne składniki. Ja przytyłam tylko 6 kg, póki co, a na to liczy się dziecko ok. 2 kg, macica, dojki jak u mlecznej krowy :szok: i wody płodowe, więc szału tez nie ma, ale mnie to cieszy, gdyż musze wagi pilnować :confused:
 
reklama
No właśnie, szkoda, że tylko niektórzy mają ten takt... chociaż wystarczy ruszyć trochę głową i pomyśleć...
Przykre to...
Wiola trzymaj się... Marka Ty też :**

Ja walentynek nie obchodzę :D
 
Wiola przytulam cie badzo mocno :*:*


BIbi jak kg zacznie przybywac to wagi moze pozniej nie starczyc :-D hahah ;-)

ostatnio coraz czasciej mysle o malenstwie... codziennie moje mysli kraza wokoł ciazy .... ahh aby tylko sie udało :-D
 
Wiolu przytulam....jak ktos może powiedzieć, że lepiej zapomnieć?????? nie rozumiem....codziennie ktoś umiera.....komuś dziadek innemu ojciec, matka i co im tez powiemy lepiej zapomnieć? Dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć że dziecko to też człowiek i choć długo nie żył my kochamy i pamietamy....

Bishopka ja przy Filipku mało przytyłam i tu się boję, ze mało przytyję i po ciąży znów zacznę tyć....minimum jakie musze przytyć to 11/12 kg-są to same dzieci, łożyska, wody....

Monilko już ja sobie zakupie taką wagę która mnie pomieści hihi :-D
 
Wiola dasz radę... to już niedługo... a ludzie będą pytać, niestety... bo są ludźmi, nie wszyscy wiedzą jak się zachować, a niektórzy to niestety zachowują się jak się zachowują...
Spokojnie.
 
Wiolu... wiem jak to boli wszystko... ludzie nawet nie probuja pomyslec co mowia... czasami mam ochote krzyczec " Kuzwa myslenie , nie boli!!!" jedno wiem napewno oni tego nie przezyli... i nie sa w stanie postawic sie w naszej sytuacji... tylko szkoda ze traktuja ten temat tak przedmiotowo:( ja dzisiaj oczy mam strasznie ciezkie ... probowalam sobei wyobrazic Michalka ile by wazyl w wieku 7 miesicy jak duzo by urosl ... ciezko cholernie....

frogusiu , Ciebie tule rownie bardzo mocno i tak jak pisalam , jestem sercem i myslami z Toba ... musimy trzymac sie razem...:*

Kindzi, u mnie tez walentynek nie ma ... ja osobno , moj tez, za daleko zeby sie zobaczyc a i moj do pozna pracuje:(
 
reklama
Do góry