reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dzien doby;-)

Wiola przytulam cie :* ehh co za ludziska ..:wściekła/y:


wczoraj byłam z tesciowa u lekarza i spotkałam nasza Anie z Alankiem , mały chory na antybiotyku , pogadałysmy chwilke :-)



wczorajszy wieczor jak najbardziej udany kolacyjka ,deserek ,winko film i przytulanki :-D jednym słowem rewelacja !!:tak:

Karolkowi kupiłam dwa sreduszka .. jedno na patyku wbiłam mu do kwaitkow ;-) a drugie takie serduszko z kamienia z napisem '' Umarłes po to by zyc" kazałąm sobie przykleic jeszcze czerwone serduszko do tego ..:-D



Karolku(*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
Tekla-przytulam mocno. Mnie też takie sprawy do szału doprowadzają i powodują, ze czlowiek jeszcze gorzej sie czuje. Ten kto to robi serca nie ma. Ja aż sie boję, bo na sobotę zaplanowałam porządek U Wojtusia. Przyszło już obrzeze, wiec chciałabym poukładać, kupić nowe znicze.
Ja wczoraj skończyłam pisać wspomnienia dla profesora. Pisałam w zeszycie, teraz przepiszę je w wordzie, dołożę zdjecia Wojtusia i wyślę.
Dzisiaj piątek- cieszę się z tego. Jeszcze 7,5 h i wolne. Uda mi się przetrwać pierwszy tydzień w pracy. Jest mi cieżko, bo mamy tu pełno ludzi, jedni bywają cześciej, drudzy mniej. Pytają...Nie zdąrzę sie pozbierać po jednym, a zarz drugi. Ale przeciez nie będą pytać w nieskończoność...
 
Witam was kochane monila :-) świat mały jest.Dziękuje za popilnowanie Alanka hihih spryciarz musiał cie wykorzystac taa rzucaniem a ciocia podniosiła i była frajda P1020928.jpgto Alanek w 2 swoje urodzinki jejku jak ten czas zleciał
(*) światełko dla naszych aniołków
 
Hej

Alexia sto latek w zdrowiu dla Alanka:-)

Wiola
przykro mi. Minął czas kiedy bali sie pytać i nadrabiają.Tak jak piszesz..Kiedyś to minie. Ja lubiłam mówić o Karolku.Cały czas chciałam mówić. Cieszyłam się jak ktoś pytał. Dla mnie wtedy moje dziecko żyło a nie było spychane gdzieś w niebyt jak trędowate o którym lepiej nie rozmawiać.

Nie mam słów dla złodziei.
 
Ania nie ma za co Alanek to cudne dziecko :-D patrzac na niego myslałma o tym ze Karolek tez by juz taki był ...
super torcik miał mały ;-) ahh i corcia tez bardzo fajna , tak grzeczna :tak:
 
Wiktorku (*)
Kubusiu(*)

Tekla nie mam słów....nigdy nie rozumiem jak można ukraść coś z cmentarza....
A co do samopoczucia, to wiem, ze teraz ciężko w to uwierzyć ale będzie lepiej....ja pamiętam jak całymi dniami płakałam, bałam się usmiechać do 3-4 nie spałam oglądałam zdjęcia i filmiki i znów płakałam.....serce pękało, a z bólu myślałam, że umrę....teraz mijają 2 lata i jest trochę lepiej, płaczę ale już nie tak często, czasami wydaje mi się, ze już nie mam łez, że wszystkie wypłakałam....ale częściej się uśmiecham.....wiem, ze Filipcio jest szczęśliwy, a ja nie moge go tu trzymać, bo on nie odejdzie gdy widzi jak mi ciężko....a ja nie chce aby dalej cierpiał....

Wiolu najgorsze będą te pierwsze tygodnie w pracy, z czasem ludzie przestaną pytać, a może i Ty sama zaczniesz opowiadać o swoim synusiu....jaki był waleczny....jak dzielnie znosił te wkłucia w jego malusie ciałko....jakie miał piękne oczy....zobaczysz że wtedy będzie łatwiej....przytulam i wytrwałości kochana życzę....dasz radę, bo kto jak nie my Aniołkowe mamusie?

Monila mam nadzieję, że przytulanka owocne :-D

Alexia dla Alanka 100 buziaków i zdrówka :tak:

A jak tam Wiktoria?
 
Ostatnia edycja:
Sto lat dla Alanka!!!

Bibi, ja uwielbiam mówić o Wojtusiu, opowiadać. Kto będzie opowiadał, jak nie ja. Tych wkłuć nie jeden dorosly by nie wytrzymał, a on całe 39 dni walczył. Tylko boli mnie to wejście tych ludzi do biura i pytanie z usmiechem jak tam? Już po. teraz kto pilnuje, niania, babcia? i tłumaczę od początku. Mój synek ma najlepszą nianię pod słońcem, wiem, że jest mu dobrze. Nic go nie boli, moze fruwać dowoli. Tylko sił brak, gdy muszę ludziom wszystko tłumaczyc, a oni dalej nie rozumieją...Nawet dzieci szybciej łapią niż niektórzy dorośli.
Czasem jestem przerażona tym ile człowiek może znieść, boli, ale żyje dalej. I nawet w miarę normalnie funkcjonuje...
 
Witam

Tekla ja też nie rozumiem jak można ukraśc z cmentarza jeszcze małemu Aniołkowi?Niestety na takie wiadomosci moja głowa jest za mała
Oglądałyscie wczoraj Uwagę? Poprostu brak mi słów....


Alexia i ode mnie 100 lat dla Alanka!


Wiktorek(*)
Kubuś(*)
 
reklama
Do góry