reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Wiekszosć panów jest zdania, ze trzeba kochać i okazywać to przez cały rok, a nie tylko w jeden dzień. Ale ja lubię jakiś drobiazg podrzucić chłopakom- najczesciej to ciasteczko, bo przecież to wielkie łasuchy :-)
Z chłopakami w pracy też dzisiaj ten temat przerobiłam, prezentów nie planują...faceci..:-D
 
reklama
Bishopka, wszystkiego co najlepsze:

Wszystko, co było Twoim marzeniem...
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!

Iwonka , dla 8-latka duzo szczescia i slodyczy tego @- ciotka zyczy:*

Dla Ciebie syneczku rowniez wszystkiego najlepszego z okazji 7 -miu miesiecy , Kocham , Tesknie, Pamietam Aniolku (*)(*)(*)
 
No, Gosiu własnie znalazłam chwilkę... Boje się, z się zatracę i na nic nie będę miała czasu.

Kubusiowi jutro przekażę życzenia (to się chłopak zdziwi). A ja już w jego imieniu dziekuję!

Co do tortów, to zdradzę Wam patent na krem: Podczas ubijania kremówki dodaję mleko w proszku -smak....... niedopisania. Po prostu cudo, a jako 1 warstwę od spodu daję nutellę. Wprawdzie moje postanowienie postne to ZERO słodyczy, to w sobote musze zrobić dyspensę. Problem będzie z Antkiem ale jakby co , to zaopatrzona jestem w laktulosę:-)

Słodkich snów nasze niebiańskie Duszyczki(*)
Syniu, buziak w stópkę...
 
Witam z kawka :)

Aniołeczki (*)
Córeczko , Kocham Cię (*)
Fasolki rosnijcie zdrowo ***

images


MILEGO DNIA :)
 
Dla Was dziewczyny

images


Dla naszych Aniołków
[*]
[*]
[*]

Mamo Natalki łzy same pojawiły się w oczach...
Piękne to i tak dokładnie opisuje to co w tej chwili czuję...
Wczorajszy wieczór był ciężki i tak mi dzisiaj zostało. Tak czekałam na koniec 36 tygodnia, odliczałam...
I sie doczekałam, tylko sama, bez mojego synka. Dzisiaj byłby już donoszonym noworodkiem. I niby siedzę w pracy, pracuję, w domu na wszystko brakuje mi czasu, ale...W tym całym zamieszaniu i przyspieszeniu tempa pojawił sie we mnie bunt, ze ja nie chcę, nie chcę, żeby tak wyglądało moje życie, chcę przytulić mojego synka, chcę tulić całą trójkę razem...Ale nie mogę. Nic na to nie mogę poradzić. I to jest najgorsze...Zycie oczekuje ode mnie, ze zaakceptuję wszystko tak jak jest, a mi jest cieżko i nie chcę tego zrobic. Czuje, jakbym udawała, ze nic sie nie stało, wszystko jest tak jak rok temu, praca-dom, codzienna gonitwa...Wszystko tak samo, poza tym, że zapalam świeczki na grobie mojego synka, którego nigdy więcej nie przytulę...


 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie z kawunia w niezbyt dobrym humorku ...:-(
znowu nie wyspana i jakas taka zmeczona ...

Mamo Natalki piekne to co napisałas ... łzy same leca .. ale takie to prawdziwe ..ahh:-(


za jakis czas wybieram sie na zakupy i mam nadzieje ze tak jak w tamtym roku uda mi sie kupic serduszko na patyku dla Karolka :-)


a dla meza nic nie mam ... tzn moze cos znajde ale jakos wenny nie mam ... my tez jakos szczegolnie nigdy tego swieta nie obchodzilismy ale zawsze cos małego sobie dawalismy :-D

dobrze ze dzis mam wolne...


a to dla Was :*
karnawalowe_walentynki_2012_w_wenecji_i_weronie2012-01-13-18-23_1.jpg




Karolku syneczku (*)
Iskiereczko Kindzi(*)
Kubusiu(*)
Aniołeczki(*)
 
Do góry