reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

hehehe Bishopka niezła jesteś :) ja zawsze mojemu ojcu mówiłam, że jak na wadze staje to licznik do zera wraca :) a ja w zeszłym roku zjadłam 5 pączków i na drugi dzień jeszcze pozostałości wyżerałam! uwielbiam słodycze!

Zapraszam Was do polubienia http://www.facebook.com/wybieram.projekt?fref=ts

Ja wypiłam zdrówko mojej siostry inżynierki :) zdała na 4,5 :D takie małe sukcesy a tyle radości :)
 
reklama
DLA WAS : :-p pączusie.jpg
 
Ahhhh Eomelo!!!!! Co za pyszny widok. Ja na diecie jestem i teraz jak patrze na te pączki to ślinka mi cieknie aż do podłogi :) haha
 
Hehehe - Tekla, ja tez na diecie;) Tylko, że przybyło mi na niej kilka kg:) Dzisiaj juz zjadłam jednego pączusia, ale obawiam się, ze to nie koniec:zawstydzona/y:
 
Witam w tłusty czwartek z
images

sie Panie czestuja :))

Ja niestety bede miala tylko faworki bo nie ma tu swiezych drozdzy :(
o gotowych paczkach nie wspomne a do PL sklepu mam za daleko...

Aniołeczki (*)
Córeczko, Kocham Cię najbardziej na świecie (*)
Fasolinki, zdróweczka ***

MILEGO DNIA :)
 
Zapraszam do siebie Kinguś, ja mam całą torbę pączków hihihi .... Kupne, ale pycha ...

Ewanh, bardzo mi przykro. Wyobrażam sobie co przezyłaś. Dobrze, że chociaż lekarz był w porządku ...
 
U nas też sypie, ale ze sniegu nic nie zostaje.
Ja dzisiaj jade do lekarza, jest coraz gorzej, zamiast lepiej, a w poniedziałek muszę być w pracy. Wolałabym nie obciażać sie dodatkowo choróbskiem, bo i tak pierwsze dni będą ciężkie.

Ewa na wszystko potrzeba czasu, nic sie nie da przyspieszyć. Daj sobie szanse, aby sie wypłakać. Będzie bolało, ale z czasem będzie troszkę lżej. Nie od razu. Ja też ma gorsze i lepsze dni...Ale dziewczyny zawsze pomagają. WIelkie dzieki dla nich!!!

Artykuł---nie będę się wypowiadać, bo brak słów. Co za lekarz:no::no::no:
 
I ja się witam w ten tłusty czwartek, niewyspana, bo noc cięzka, normalnie myślałam, że urodzę :szok:
Mój mężuś był na spacerku z psem i wrócił z 20 pączkami :-) Dlatego życzę sobie i Wam, aby wszystkie pączki nie były kaloryczne dla tych, co chcą schudnąć, dla chudzinek, aby paczki poszły im w masę, a dla tych z małym biustem, aby poszły Wam w cycki :-D paczki.jpg
 
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy...dziś mam męża w domu więc jest mi dużo lepiej, najgorzej jak zostaję sama...muszę się zebrać w sobie i zrobić te faworki dla niego tak się biedny martwi o mnie...i mama moja kochana aż mi ich żal...przyniosła mi pączka na śniadanie i musiałam przy niej zjeść...co ja bym bez nich zrobiła...i bez tego forum...

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
reklama
Bry :-)

ojojo ile paczkow tutaj dzis :) to ja juz wam nie bede dokładac :)

ja dzis jednego paczka zjadłam w pracy ... po drodze kupiłam pare dla meza ... ale od samego paczenia na nie robi mi sie nie dobrze ...


w nocy @ do mnie przyszła .. rano odrazu wziełam tabletke bo w pracy nie dałąbym rady ...


Karolku syneczku (*)
Aniołeczki (*)
 
Do góry