reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam

ja tak krociutko bo własnie robie faworki na jutro :tak: robie juz druga ture bo ja zabieram troszke do pracy i mezus tez :-D

od wczoraj neta u nas nie było ... dzis był facet i naprawił ...


miłego dnia :*

Karolku(*)
Aniołki(*)
 
reklama
Karolku(*)
Aniołeczki(*)(*)...
Syneczku(*)

Fasolinki- rosnijcie zdrowo.

Przywitam się z nowymi Mamusiami. Swiatełko dla Waszych Dzieci(*)

Monila- toz to tyle kalorii. ale uwielbiam faworki, bardziej niz paczki.

Artykuł- szok. Niechby sam się podał zabiegowi bez znieczulenia.
Jej, jestem dziś zmęczona i obżarta.
 
witam i ja ;)

Karolku (*)
Córeczko, bardzo Cię kocham (*)
Fasolinki, zdroweczka ***

Ja jutro bede robila faworki albo paczki hmmm jeszcze nie wiem co ale cos zrobie :)
Co do artykulu to go nie przeczytalam, nie lubie czytac takich rzeczy, przeraza mnie to i pozniej strach isc do lekarza... Ja na szczescie trafiam na cudownych lekarzy na zadnego nie moge powiedziec zlego slowa...
 
no ja dzis skorzystałam z tego ze miałam wolne i zrobiłam faworki uff własnie je skonczyłam ...:tak: a teraz koncze robic zurek :-) ja dzis całe popołudnie w kuchni ..:-p



Karolku(*)(*)
 
Hej dziewczyny!


U nas dzisiaj znowu zima,mam troszke jej dość.
Ja nie myslę o jutrzejszym dniu ale mam nadzieje ze uda mi się zjesc pączka:-D

Dla Aniołeczków(*)(*)(*)

A dla Fasolek moc buziaczków :-*
 
Też miałam piec faworki dla męża, wprost je uwielbia. Niestety wizyta u gin. tak mnie zmęczyła, że nie mam na nic siły. Może jutro dam radę.

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
ewanh witam Cie w srod grona nas .. Aniołkowych mam ... ehhh

swiatełko dla twojego malenstwa i dla iskiereczki(*)(*)

przepraszam ze wczesniej cie nie przywitałam ale weszłam tylko zeby napisac .. i dopiero teraz przeczytałam zaległe wpisy ...
 
Na szczęście nie było tak źle. Lekarz powiedział, że wszystko się ładnie goi i obkurcza. Szkoda, że w głowie i w sercu tak szybko się nie goi...Biedny przeglądał wszystkie moje wyniki i mówił, że przecież wszystko było ok...tak szybko i bezobjawowo się wszystko potoczyło... i że ta bakteria to tak rzadko spotykana, nie ma pojęcia skąd się to wzięło, że jest mu strasznie przykro...

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
reklama
Witajcie, ja już trenuję przed tłustym czwartkiem :-D mężuś kupił kilka paczków na "próbę" :-D:-D:-D a ja ważę tyle, że baterie w wadze siadają :-D ale co tam...
ewanah, to nie jest takie proste, zapomnieć, nie mysleć, niestety nie da się i chociaż człowiek wróci do rzeczywistości, to nie ma dnia, aby nie mysleć o swojej iskierce. Dziś Ci z tym ciężko i niestety nie napiszę Ci tu, że będzie lekko, bo zapewne nie będzie, ale będzie inaczej, nauczysz się żyć z myślą iż swoje dzieci masz w dwóch różnych światach- ziemia i niebo. Trzymaj się kochana i pamietaj, nie bój się wyrażać tego co czujesz...
Super, że na wizycie wszytko ok.....
 
Do góry