reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Masakra, to jakiś sadysta nie lekarz! Ja miałam cztery razy zabieg i za każdym razem byłam usypiana. Nie wyobrażam sobie co czuła ta biedna kobieta!!

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
Tekla dobrze, że podpisałaś i kogoś ruszyło sumienie. Na zachowanie hien nie mam słów
:no:
Co do artykułu masakra jakaś :(

A to dla podniesienia na duchu jeśli chodzi o lekarzy. Mam nadzieje, ze dobry link, bo nie mam teraz głośnika, a ogladałam w domu ... Lekarz z sercem ...
http://www.youtube.com/watch?v=quV49pm04Vk

Ewanch, przytulam mocno. Witaj - niestety na tym wątku.
Dla Twojego Aniołka (***)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj czeka mnie jeszcze wizyta u gina. Nie wiem jak to zniosę, to miała być zwykła kontrolna wizyta Maluszka...teraz będzie to kontrola po zabiegu... będę tam siedzieć i czekać z dziewczynami, z którymi kilka tygodni temu wesoło plotkowałam o rosnących brzuszkach...mam tylko nadzieję, że położna zauważy, że Brzuszka już nie ma i nie zawoła mnie na pomiary do gabinetu, że nie będę jej musiała mówić, że ja już nie....

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
Ewanh - to straszne przeżycie ... Czekanie z tymi kobietami... może poprosisz połozną, by poprosiła Cię bez kolejki ... Wcześniejszy telefon?
 
Elomelo chyba tak muszę zrobić, to wszystko jest jeszcze takie świeże i bolesne...

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
dziewczyny , jakbyscie mogly mi pomoc w interpretacji wynikow z tokso...dam zdjecie... ja nic z tego nie wiem
DSC00226.jpg

ewanh ... ja poloznej powiedzialam odrazu co i jak ... ja tez siedzialam na korytarzu z kobietami ciezarnymi bylo to straszne ... ale moze faktycznie przyjeliby cie tak zebys nie musiala tej traumy przechodzic... tule mocno...
 
Ostatnia edycja:
marka1307 igg ujemny, igm ujemny oznacza ze nie przechodziłaś choroby i musisz kontrolnie badać sie co jakiś czas. tak mi sie wydaje. ja mialam igg dodatnie i musialam robic jeszcze awidnosc elisa igg i sie okazalo ze juz przechodziłam i mam przeciwciała

Michałek
[*] 25.01.2013 21t6d
Aniołek
[*] 01.06.2012 5t

 
reklama
ewanh - dziekuje Ci bardzo przegrzebalam internet i tez mi sie tak wydawalo ale nie bylam pewna co i jak ... z jednej strony dobrze ze nie mam tokso , ale jest ryzyko zarazenia sie nia... ale jedno w takim razie jest pewne ze moje poronienie nie bylo przyczyna tokso...

co do artykulu to nawet nie mam slow sie wypowiadac... czasami jak slysze" lekarz" to mam taki strach jak przed dentysta ze bedzie sie znecal ... biedna ta kobieta...
 
Do góry